تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

۵۳۰ میلیون دلار سود آریاساسول

۵۳۰ میلیون دلار سود آریاساسول یکی از بی سابقه ترین سودها در طی سالهای گذشته است.

شرکت پتروشیمی آریاساسول در تولید الفین ، پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین فعالیت دارد و حجم فروش و صادرات بسیار خوبی را طی سال های اخیر تجربه کرده است.

این شرکت با به دست آوردن سود ۵۳۰ میلیون دلاری راهی مجمع خواهد شد.

بر طبق صورت های مالی و گزارش های مختلف و مستند در سامانه کدال آریاساسول در سال گذشته ۵۳۰ میلیون دلار به ارزش تومانی ۱۱ هزار میلیارد تومان سود خالص را به دست آورده است که این مقدار سود بیشترین مقدار سودی است که در طی سال های گذشته این شرکت به دست آورده است.

این شرکت با رشد ۱۶۳ درصدی نسبت به سال گذشته راهی مجع خواهد شد. این مجمع در ۲۸ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

یکی از دلایلی که موجب رشد چشم گیر سوددهی این شرکت شده است افزایش ۱۱۰ هزار تن محصول تولید این شرکت در شرایط بازگشت نسبی قیمت ها در بازار می باشد.

دستاوردهای دیگری که شرکت آریا ساسول از آن خود کرده است ورود به بازار سرمایه ، کسب بالاترین رتبه اعتباری در کشور ، ثبت رکورد در زمینه تولید محصول و … می باشد.

هیات مدیره این شرکت بر طبق اصل تقسیم سود حداکثری ، میزان سود ۹۰ درصدی را به منظور تقسیم سود به مجمع آتی پیشنهاد داده است.

شرکت آریاساسول حدود ۸۹ درصد از حجم حصولات تولیدی خود را به بازارهای جهانی در عرصه بین المللی صادر می کند و ۱۱ درصد از میزان تولیدات خود را به بازار داخلی کشور عرضه می نماید.

این شرکت با هدف ایجاد سود و کیفیت پایدار ، رشد و توسعه محصولات ، بهبود فرآیندهای اجتماعی و HSE ،  توسعه سیستم‌های کنترل داخلی و برنامه‌ریزی، کنترل و پیگیری کارآمد در حال فعالیت می باشد.

۵۳۰ میلیون دلار سود آریاساسول آورده ی ارزی کشور را نیز بهبود بخشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*