تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

صنعت پلاستیک امریکا

صنعت پلاستیک امریکا یکی از بزرگ ترین صنایع امریکا محسوب می شود. انجمن صنایع پلاستیک ایالات متحده در طی گزارشی اعلام کرد که صنایع مربوط به بخش پلاستیک امریکا در طی سال گذشته ۴۳۲ میلیارد دلار محموله و یک میلیون ۳۰۰ هزار فرصت شغلی را در خود جای داده است.

با در نظر گرفتن تاثیرات بالا دستی ، صنعت پلاستیک در سال ۲۰۲۰ اشتغال در این صنعت به ۱٫۵ میلیون شغل خواهد رسید.

در طی بررسی میزان و تعداد کارگر ذر سطح ایالت ها ، ایالت کالیفرنیا با بیشترین میزان کارگر صدرنشین است.

بعد از ان ایالت های اوهایو ، تگزاس قرار دارند. ایالت های میشگیان و ایندیانا نیز بیشتر میزان کارگر را به صورت متمرکز در صنعت پلاستیک دارند.

به صورتی که به ازای هر ۱۰۰۰ کارگری که در بخش غیر مزرعه کار می کنند حدود ۱۶ کارگر در بخش پلاستیک این ایالت ها مشغول به کار هستند.

صنعت پلاستیک امریکامدیر عامل انجمن پلاستیک امریکا می گوید : پلاستیک یکی از مفیدترین و پیشرفته ترین چیزهایی است که بشر در طی تاریخ ایجاد و کشف کرده است.

پلاستیک به زندگی بهتر سالم تر و طولانی تر برای مرد در سرتاسر جهان کمک می کند. که این مورد برای اقتصاد کشورها نیز از جهت های مختلف بسیار مهم و تاثیرگذار است.

برای آن که از مشاغل گوناگون محافظت شود و همچنین از محیط زیست نیز به طور خاص محافظت شود ، با استفاده از زیر ساخت های داخلی و بین المللی به بحث بازیافت .

توانایی استفاده مجدد از پلاستیک ها نیز توجه کرده ایم و از آن حمایت و پشتیبانی کرده ایم. این امر به توسعه ی مزایای محصولاتی که از پلاستیک تولید می شوند و افزایش شغل و بهتر شدن وضعیت اقتصادی نیز کمک شایانی می کند.

یکی از اقتصاد دانان ارشد در صنعت پلاستیک امریکا گفت : پلاستیک یکی از مواد حیاتی می باشد و در سال ۲۰۱۹ حدود ۷۹ درصد از محصولاتی که از پلاستیک تهیه شده اند به طرق مختلف مورد استفاده شخصی قرار گرفته اند.

پلاستیک در تمام حوزه ها مثل بطری ها ، اسباب بازی ها، لوازم خانگی  و هزاران جای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*