530 میلیون دلار سود آریاساسول

530 میلیون دلار سود آریاساسول یکی از بی سابقه ترین سودها در طی سالهای گذشته است.

شرکت پتروشیمی آریاساسول در تولید الفین ، پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن سنگین فعالیت دارد و حجم فروش و صادرات بسیار خوبی را طی سال های اخیر تجربه کرده است.

این شرکت با به دست آوردن سود 530 میلیون دلاری راهی مجمع خواهد شد.

بر طبق صورت های مالی و گزارش های مختلف و مستند در سامانه کدال آریاساسول در سال گذشته 530 میلیون دلار به ارزش تومانی 11 هزار میلیارد تومان سود خالص را به دست آورده است که این مقدار سود بیشترین مقدار سودی است که در طی سال های گذشته این شرکت به دست آورده است.

این شرکت با رشد 163 درصدی نسبت به سال گذشته راهی مجع خواهد شد. این مجمع در 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.

یکی از دلایلی که موجب رشد چشم گیر سوددهی این شرکت شده است افزایش 110 هزار تن محصول تولید این شرکت در شرایط بازگشت نسبی قیمت ها در بازار می باشد.

دستاوردهای دیگری که شرکت آریا ساسول از آن خود کرده است ورود به بازار سرمایه ، کسب بالاترین رتبه اعتباری در کشور ، ثبت رکورد در زمینه تولید محصول و … می باشد.

هیات مدیره این شرکت بر طبق اصل تقسیم سود حداکثری ، میزان سود 90 درصدی را به منظور تقسیم سود به مجمع آتی پیشنهاد داده است.

شرکت آریاساسول حدود 89 درصد از حجم حصولات تولیدی خود را به بازارهای جهانی در عرصه بین المللی صادر می کند و 11 درصد از میزان تولیدات خود را به بازار داخلی کشور عرضه می نماید.

این شرکت با هدف ایجاد سود و کیفیت پایدار ، رشد و توسعه محصولات ، بهبود فرآیندهای اجتماعی و HSE ،  توسعه سیستم‌های کنترل داخلی و برنامه‌ریزی، کنترل و پیگیری کارآمد در حال فعالیت می باشد.

530 میلیون دلار سود آریاساسول آورده ی ارزی کشور را نیز بهبود بخشیده است.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *