صنعت پلاستیک امریکا

صنعت پلاستیک امریکا یکی از بزرگ ترین صنایع امریکا محسوب می شود. انجمن صنایع پلاستیک ایالات متحده در طی گزارشی اعلام کرد که صنایع مربوط به بخش پلاستیک امریکا در طی سال گذشته 432 میلیارد دلار محموله و یک میلیون 300 هزار فرصت شغلی را در خود جای داده است.

با در نظر گرفتن تاثیرات بالا دستی ، صنعت پلاستیک در سال 2020 اشتغال در این صنعت به 1.5 میلیون شغل خواهد رسید.

در طی بررسی میزان و تعداد کارگر ذر سطح ایالت ها ، ایالت کالیفرنیا با بیشترین میزان کارگر صدرنشین است.

بعد از ان ایالت های اوهایو ، تگزاس قرار دارند. ایالت های میشگیان و ایندیانا نیز بیشتر میزان کارگر را به صورت متمرکز در صنعت پلاستیک دارند.

به صورتی که به ازای هر 1000 کارگری که در بخش غیر مزرعه کار می کنند حدود 16 کارگر در بخش پلاستیک این ایالت ها مشغول به کار هستند.

صنعت پلاستیک امریکامدیر عامل انجمن پلاستیک امریکا می گوید : پلاستیک یکی از مفیدترین و پیشرفته ترین چیزهایی است که بشر در طی تاریخ ایجاد و کشف کرده است.

پلاستیک به زندگی بهتر سالم تر و طولانی تر برای مرد در سرتاسر جهان کمک می کند. که این مورد برای اقتصاد کشورها نیز از جهت های مختلف بسیار مهم و تاثیرگذار است.

برای آن که از مشاغل گوناگون محافظت شود و همچنین از محیط زیست نیز به طور خاص محافظت شود ، با استفاده از زیر ساخت های داخلی و بین المللی به بحث بازیافت .

توانایی استفاده مجدد از پلاستیک ها نیز توجه کرده ایم و از آن حمایت و پشتیبانی کرده ایم. این امر به توسعه ی مزایای محصولاتی که از پلاستیک تولید می شوند و افزایش شغل و بهتر شدن وضعیت اقتصادی نیز کمک شایانی می کند.

یکی از اقتصاد دانان ارشد در صنعت پلاستیک امریکا گفت : پلاستیک یکی از مواد حیاتی می باشد و در سال 2019 حدود 79 درصد از محصولاتی که از پلاستیک تهیه شده اند به طرق مختلف مورد استفاده شخصی قرار گرفته اند.

پلاستیک در تمام حوزه ها مثل بطری ها ، اسباب بازی ها، لوازم خانگی  و هزاران جای دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *