تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

رکورد جهانی تولید مستمر برای آریاساسول

رکورد جهانی تولید مستمر برای آریاساسول

 

مجمع عمومی شرکت آریا ساسول از تصویب تقسیم ۸٫۷۴۰ ریال سود برای هر سهم خبر داد. درآمد عملیاتی که شرکت پلیمر آریا ساسول در سال نود و هشت داشته است بالغ بر ۸۹٫۵۹۴ میلیارد ریال می باشد و همچنین سود خالصی معادل ۴۲٫۱۸۹ میلیارد ریال را داشته است.

امیرحسین بحرینی مدیر عامل شرکت پلیمر آریا ساسول در این مجمع که با حضور بیشتر سهام داران این شرکت برگزار شد ضمن شرح برنامه ها و فعالیت های شرکت از رشد ۴۱ درصدی سود عملیاتی و رشد ۵۲ درصدی در بخش فروش نسبت به سال گذشته خبر داد و همچنین اضافه کرد آریاساسول رکورد تولید واحدهای پلی اتیلنی ۳۰۰ هزار تنی کشور با تولید ۳۸۶ هزار تن پلی اتیلن سنگین و متوسط و ۳۷۰ هزار تنی پلی اتیلن سبک را شکست و این از مهم ترین کامیابی ها برای شرکت محسوب می شود.

 

بحرینی همچنین ادامه داد : ثبت رکورد جهانی در تولید بدون وقفه و مستمر برای واحد پلی اتیلن سبک یعنی به مدت ۲۰۱ روز بدون وقفه ، تولید بدون وقفه پلی اتیلن متوسط و سنگین برای مدت ۶۰۴ روز از دیگر افتخارات و موفقیت های شرکت است.

از دیگر موفقیت های شرکت می توان به برگشت کامل ارزهایی که از صادرات به دست آمده اند و ثبت نماد آریا در بازار دوم فرابورس کشور و …  اشاره کرد.

 

بحرینی افزود : در سال جاری پروژه ی احداث واحد جدید پلی اتیلن وارد فاز اجرایی می شود و در سال ۱۴۰۱ به مرحله ی بهره برداری می رسد. ظرفیت سالانه ی این واحد پلی اتیلن حدود ۳۰۰ هزار تن می باشد.

 

بحرینی به موفقیت ها و افتخارات داخلی و خارجی در سطح بین المللی برای شرکت آریاساسول اشاره کرد و گفت : شرکت اریاساسول از سازمان حفاظت محیط زیست باری سومین سال تندیس زرین صنعت برگزیده صتایع سبز کشور را دریافت کرد.

همچنین کسب عنوان صادر کننده نمونه و برگزیده ی کشور ، تولید محصول تخصصی و با ارزش افزوده ی بالا پلی اتیلن گرید باک خودرو و همچنین به عنوان تنها شرکت صنعت نفت و ارایه ی گزارش مطلوب حسابرسی از ذیگر موارد اشاره شده بود.

شرکت آریا ساسول به عنوان سود آورترین پتروشیمی ایران و از تولید کنندگان عمده ی پلی اتیلن و اتیلن در خاورمیانه و یکی از بهترین شرکت ها در بازار سرمایه ی داخلی می باشد که در خرداد ماه امسال سهام آن در بازار دوم فرابورس عرضه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*