تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

افزایش تولید پی وی سی فورموسای تایوان

تولید پی وی سی فورموسا

تولید پی وی سی فورموسا تایوان با افزایش سرمایه گذاری در این بخش افزایش خواهد یافت.

شرکت Formosa Plastics تایوانی با سرمایه گذاری ۳٫۶ میلیارد دلاری قصد دارد تا تولید پی وی سی خود را افزایش دهد.

این افزایش سرمایه با هدف توسعه ظرفیت تولید در تایوان ، امریکا و چین در طی ۵ سال آتی پس از اتمام بیماری کرونا و برای بازیابی بازار خود انجام می شود.

این شرکت قصد دارد تا با افزایش تولید سالیانه پلی وینیل کلراید (PVC) ، مونومر وینیل کلرید (VCM) و سود سوز آور به ترتیب ۸۰۰۰۰۰ و ۸۰۰۰۰۰ و ۵۶۰۰۰۰ هزار تن بیشترین مقدار سرمایه گذاری را انجام دهد.

در کشور تایوان ، شرکت Formosa Plastics تایوانی ۱۲٫۲۸ میلیون دلار آمریکا برای کمک به شرکت های زیر مجموعه خود یعنی Taiwan VCM Corp، برای افزایش میزان ظرفیت سالانه PVC خود به مقدار ۱۰۰۰۰۰ تن هزینه خواهد کرد.

بر طبق گزارش این شرکت این پروژه تا پایان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید.

۸٫۸۵ میلیارد دلار NT دیگر برای ساخت ۱۲ مخزن ذخیره سازی و یک انبار در Kaohsiung تأمین می شود که قرار است تا مارس ۲۰۲۲ پایان یابد.

یک کارخانه تولید جاذب پلیمر جاذب (SAP) در Chiayi با تولید ۲۰۰ میلیون دلار NT تولید سالانه ۲۰۰۰۰ تن را افزایش می دهد.

شرکت فورموسای تایوانی درباره ی چهاردهمین برنامه پنج ساله توسعه اقتصادی پکن بسیار خوش بین است. این برنامه برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ می باشد. بر این اساس رشد تقاضای داخلی این امکان را فراهم می آورد تا در زمینه ی اقتصادی رشد را شاهد باشیم.

فرموسای تایوان قصد دارد تا برای کارخانه نینگبو خود که در زمینه ساخت اتیلن وینیل استات فعالیت می کند حدود ۴۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کند. این شرکت قصد دارد تا تولید سالانه ی خود را به ۲۸۰۰۰ تن تا سال ۲۰۲۲ افزایش دهد.

این شرکت گزارش داده است که در حال ارزیابی سرمایه گذاری ۳۶۰ میلیون دلاری امریکا برای توسعه ظرفیت سالانه تولید PVC و VCM می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*