صادرات light soda ash

صادرات light soda ash به عنوان یکی از انواع کربنات سدیم توسط گروه بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. سودا اش یا کربنات سدیم Na2CO3 به دو نوع کربنات سدیم سبک و کربنات سدیم سنگین تقسیم می شود.

سودا اش سبک

 

کربنات سدیم سبک از گرید مواد شیمیایی محسوب می شود و کاربردهای بسیار متنوعی دارد و به عنوان عامل بافری و عامل تنطیم کننده PH  مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کربنات سدیم سبک چیست ؟

 

این ماده با وزن مولکولی ۱۰۵.۹۹ و چگالی ۰.۷۷ گرم بر سانتی متر مکعب با شکل ظاهری پودری و نرم و یک دست می باشد. این پودر بی بو و غیر سمی است و خاصیت غیر قابل اشتعال دارد و حدود نیم درصد حاوی کلرید سدیم می باشد.

 

کاربرد سودا اش سبک

 

در حدود پنجاه درصد کاربرد کلی سودا اش مربوط به کربنات سدیم سبک می باشد. این مقدار به صورت پراکنده و متنوعی در زمینه صنایع دارویی ، مواد شوینده ، تولید مواد شیمیایی و … کاربرد دارد.

این ماده در زمینه تولید انواع صابون ها و مواد شوینده به صورت گسترده ای در سطح بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. در شوینده های لباسشویی خاصیت پاک کنندگی به واسطه استفاده از کربنات سدیم سبک بالا رفته و به خوبی می تواند لکه های آلودگی و روغن ها را از سطح پارچه ها از بین ببرد.

 

این ماده باعث می شود تا ماده شوینده با سرعت و راحتی بهتر و بیشتری ایجاد کف کرده و در آب حل شود. در تولید شامپو ها ، لوازم های آرایشی و خمیردندان ها نیز استفاده می شود.

 

خاصیت و کاربرد دیگر سودا اش سبک نرم کردن آب است.به این معنا که ترکیبات کلسیم و منیزیم به واسطه این ماده از آب حذف دایمی یا موقتی می شوند.در فرآیند تصفیه آب می توان با استفاده از سودا اش سبک ترکیبات سخت کننده اب را خارج نمود.

در صنایع تولید پنبه برای خنثی نمودن اسید سولفوریک از این ماده استفاده می شود.از دیگری کاربردهای این ماده برای تولید بوراکس و بی سولفیت سدیم می باشد.

 

صادرات سودا اش سبک

 

گروه بازرگانی کرمی با سال ها سابقه در صادرات انواع مواد شیمیایی آمده ی تامین و صادرات light soda ash با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ی فروش و مشاوره ی رایگان با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *