صادرات HDPE BL3 به هند

صادرات HDPE BL3 به هند یکی از خدمات ارایه شده شرکت بازرگانی افشین کرمی به متقاضیان صادرات مواد پلیمری به هند می باشد ، سایت Irplastics در این مقاله جهت شفاف سازی نحوه صادرات مواد bl3 و آشنایی بیشتر با این گرید مطالبی را برای آشنایی بیشتر خوانندگان ارایه می کند چرا که لازمه صادرات ، دانش اولیه نسبت به موضوع می باشد.

صادرات مواد پلیمری به هند

کشور هند از دیرباز در زمینه تجارت با ایران بسیار فعال بوده و تجار در زمینه های مختلفی در زمینه صادرات و واردات بین دو کشور فعالیت دارند که یکی از این زمینه ها صادرات انواع پلیمرها به این کشور می باشد. هند کشوری در آسیا با وسعت بسیار بالا و جمعیتی حیرت آور است که از روابط دوستانه و مسالمت آمیزی با دیگر کشورها در سراسر جهان برخوردار است.

همان طور که گفته شد یکی از زمینه های صادراتی از ایران به هند در زمینه مواد پلیمری است و یکی از پلیمرهای صادر شده به این کشور پلی اتیلن سنگین BL3 می باشد. این کشور با توجه به میزان وسعت و میزان جمعیت بالایی که دارد دارای پتانسیل بسیار بالایی به جهت صادرات مواد پلیمری است و لذا باید نیازهای این بازار را به عنوان بازار هدف شناسایی و سپس در صدد تامین این نیازها برآمد. هندی ها به دلیل کیفیت و قیمت مناسب مواد اولیه ایرانی نسبت به تامین مواد اولیه از ایران رغبت زیادی دارند و این فرصت برای تجار در این زمینه را باید مغتنم شمرد.

صادرات HDPE BL3 به هند

شباهت های فرهنگی موجود بین ایران و هند را می توان یکی از نقاط قوت تجارت بین دو کشور دانست و به عنوان یک امتیاز می توان در ارتباط تجاری از آن بهره مند شد.

صادرات پلی اتیلن سنگین به هند

یکی از مواد اولیه پلیمری پر طرفدار که از ایران به هند صادر می شود مواد پلی اتیلنی است. مواد پلی اتیلنی به انواع مختلفی از جمله پلی اتیلن سبک خطی LLDPE ، پلی اتیلن سبک LDPE و پلی اتیلن سنگین HDPE تقسیم بندی می شود. کمترین میزان چگالی به پلی اتیلن سبک خطی و بیشترین میزان چگالی در تقسیم بندی نام برده شده به پلی اتیلن سنگین HDPE تعلق دارد.

اگر بخواهیم تامین کنندگان اصلی مواد پلی اتیلنی در جهان را نام ببریم به ترتیب کشور عربستان ، امریکا ، سنگاپور و در رده چهارم ایران قرار دارد. مواد پلی اتیلنی به دلیل خواصی که دارند و قیمت مناسبی را دارا هستند تقاضای زیادی را در سرتاسر جهان از بین پلیمرها به خود اختصاص داده اند. پلی اتیلن سنگین نیز یکی از پرمصرف ترین ها و پر متقاضی ترین ها در عرصه بین المللی ست و هندوستان در کنار کشورهایی مانند عراق ، ترکیه ، چین ، افغانستان بازار هدف بسیار خوب و با پتانسیل بالاست.

پلی اتیلن سنگین در صنایع مختلفی مانند خودروسازی ، لوله کشی ، ظروف دارویی ، صنایع بسته بندی و … مورد کاربرد قرار می گیرد و در زمینه عایق شدن چه در برابر الکتریسیته و چه در برابر حرارت استفاده می شود.

صادرات HDPE BL3 به هند

مواد پلی اتیلن سنگین BL3

مواد HDPE BL3 دارای چگالی بالا و استحکام بالا می باشد و از خواص دیگری مانند سیالیت بالا ، استحکام بالا و ESCR مناسبی برخوردار می باشد. کاربردهایی که برای این مواد گفته ی شود برای تولید ظروف بادی مانند قوطی های شامپو مناسب است. بطری ها و ظروف با 5 لیتر ظرفیت ، بسته بندی های دارویی و قالب ضربه گیر کوچک و برای تولید ورق و انواع بطری ها مورد استفاده می باشد.

از جمله مزایای استفاده از پلی اتیلن های سنگین HDPE نقطه ذوب بالا ، مقاومت شیمیایی بالا ، مقاومت در برابر ضربه بالا ، استحکام کششی چگالی و ساخت آسان می باشد. کاربردهای کلی برای HDPE  برای تولید سطل های زباله ، ظروف نگهداری ، قطعات پلاستیکی خودرو و سطل های کمپوست می باشد.

 

شرکت بازرگانی افشین کرمی به علاقه مندان صادرات HDPE BL3 به هند و فعالان این حوزه خدمات لازم جهت صادرات این محصول به هند را ارایه می کند که از جمله ی آن ها می توان به تامین مواد اولیه درجه یک با قیمت به روز اشاره نمود.

در راستای رفاه حال خریداران خدمات ارایه شده شامل استعلام قیمت به روز مواد پلیمری، تحویل مواد پلیمری از درب کارخانه و مشاوره و غیره خواهد بود. شما می توانید جهت تهیه ، خرید و واردات و صادرات هر گونه مواد پلیمری با کیفیت درجه یک و نیز استعلام قیمت به روز این گرید و نیز هرگونه سوال و مشکلی در زمینه صادرات HDPE BL3 به هند کارشناسان ما در تیم بازرگانی افشین کرمی تماس بگیرید.

Rate this post