صادرات PE100 به هند

صادرات PE100 به هند یکی از خدمات ارایه شده توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی است و در این مقاله درباره المان های لازم برای صادرات به هند صحبت خواهد شد ، به عنوان مثال درباره نحوه گرفتن استعلام قیمت ها ، نحوه صادرات و حتی درباره کاربرد و ویژگی های گرید PE100 نیز توضیح می دهیم پس تا انتها با ما باشید.

صادرات مواد پلیمری به هند

قبل از هر چیز خوب است تا درباره بازار هدف یعنی بازار پلیمر و پلاستیک هند و شرایط حاکم بر این بازار نکاتی را بدانیم. کشور هند یکی از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین کشورها در جهان است و پس از کشور چین مهم ترین بازار برای صنایع پلیمر و پتروشیمی محسوب می شود ، اما با توجه به آن که چین در حال راه اندازی صنایع مرتبط با این نیاز خود به پلیمر و پتروشیمی است لذا اهمیت هند به عنوان یک بازار بالقوه و مهم بالاتر می رود.

هند از جمله مقاصد صادراتی مهم برای صادرات PE100 می باشد و پتانسیل خوبی برای صادرات انواع مواد پلیمر و پلاستیک را داراست. مواد پلی اتیلن سنگین PE100 به کشورهای مختلف دیگری نیز صادر می شود مانند ترکیه ، آسیای میانه و کشورهای اروپایی. در زمینه صادرات مواد پلیمری به هند باید در نظر داشت هند بیشتر پلیمرهای خود را از چین، ایالات متحده و آلمان وارد می کند. طی سه ماهه چهارم سال مالی 2022-2023، یعنی از ماه ژانویه تا ماه مارس 2023، تقاضای کلی پلیمر هند با 20 درصد رشد به 4.9 میلیون تن رسیده و این در حالی است که در مدت سه ماهه مشابه در سال قبل از آن میزان 4.1 میلیون تن گزارش شده است.

صادرات PE100 به هند

پلی اتیلن سنگین PE100

پلی اتیلن یکی از مهم ترین پلیمرهای صادرات شده به کشور هند است که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوبی که پلی اتیلن ایرانی دارد نظر تجار هند را به جهت خرید و واردات آن به خود جلب کرده است. پلی اتیلن ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که بر اساس میزان چگالی نیز تقسیم بندی می شوند. پلی اتیلن سنگین نیز از میزان چگالی بالایی برخوردار است و میزان ماندگاری بالایی دارد. محبوبیتی که HDPE در بازار دارد به جهت مشخصه هایی است که این مواد از خود نشان می دهد مانند مقاومت شیمیایی خوب ، نقطه ذوب بالا ، استحکام کششی بالا ، امکان پردازش و ساخت به ابعاد متفاوت و میزان مقاومت بالا می باشد.

برای صادرات PE100 به هند نیز باید درباره این گرید دانست که این مواد دارای مقاومت شیمیایی و مقاومت سایشی عالی است و از لحاظ جا به جایی نیز به آسانی حمل و نقل می شود و به لحاظ مقاومت در برابر ترک خوردگی نیز مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد. کاربردهای ذکر شده که این گرید را برای آن تهیه می نمایند به جهت ساخت و تولید انواع لوله ها و اتصالات برای مصارف کشاورزی و آب آشامیدنی و لوله های فاضلاب می باشد.

مزایای استفاده از پلی اتیلن سنگین HDPE

استفاده از این پلیمر پر مصرف و پر متقاضی به جهت ویژگی های ذکر شده در قسمت قبلی مزایایی را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد که به شرح زیر است :

  • نسبت استحکام به چگالی بالا
  • انعطاف پذیری مناسب
  • بازیافت آسان
  • مقاومت در برابرعوامل محیطی

صادرات PE100 به هند

نحوه صادرات PE100 به هند

صادرات در شرایط کنونی با مشکلات مختلفی مواجه است ، با توجه به شرایط تحریم برای کشور و دیگر جزییات برای صادرات نیاز به مشاورانی کاردان در زمینه ی صادرات انواع گریدهای پلیمری بیشتر شده است.

شرکت بازرگانی افشین کرمی به علاقه مندان صادرات PE100 به هند و فعالان این حوزه خدمات لازم جهت صادرات این محصول به هند را ارایه می کند که از جمله ی آن ها می توان به تامین مواد اولیه درجه یک با قیمت به روز اشاره نمود.

در راستای رفاه حال خریداران خدمات ارایه شده شامل استعلام قیمت به روز مواد پلیمری، تحویل مواد پلیمری از درب کارخانه و مشاوره و غیره خواهد بود. شما می توانید جهت تهیه ، خرید و واردات و صادرات هر گونه مواد پلیمری با کیفیت درجه یک و نیز استعلام قیمت به روز این گرید و نیز هرگونه سوال و مشکلی در زمینه صادرات PE100 به هند کارشناسان ما در تیم بازرگانی افشین کرمی تماس بگیرید.

Rate this post