صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان

صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی است و در این مقاله درباره نحوه صادرات این محصول ، ویژگی ها و کاربردهای آن مطالبی را ارائه خواهیم داد پس تا به انتهای مقاله با ما همراه باشید.

دی آمونیوم فسفات، ویژگی ها و کاربرد

دی آمونیوم فسفات DAP یک کود شیمیایی محسوب می شود که متشکل از فسفر و نیتروژن با فرمول NH4)2HPO4) می باشد و در زمان حل شدن در آب یون های NH4+ و H2PO4- را آزاد می کند.

کاربردهایی که برای دی آمونیوم فسفات نام برده می شود از تنوع برخوردار است. از این ماده برای بهبود بافت کیک ها در شیرینی پزی استفاده می شود، به عنوان تنظیم کننده PH در محصولات غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان آتش سوزی ها برای مهار آتش و رشد گیاه پس از آن به کار می رود.

این ماده که به صورت کریستال های سفید یا مشکی یا خاکستری است در جهت عایق سازی در برابر آتش در مواد اولیه ساختمان های تولید محصولاتی مانند پارچه، فرش ، ساختمان های چوبی و کاغذ مورد استفاده است. در لحیم کاری مس ، روی ، قلع و برنج نیز استفاده می شود و برای خوراک حیوانات کاربرد دارد.

این ماده به عنوان کود در هر مرحله ای از رشد گیاه می تواند استفاده شود و استفاده از آن موجب می شود تا مقاومت گیاه به سرما بالاتر برود و رشد گیاه را بهبود ببخشد و موجب یکنواختی در شکوفه هاست چرا که به لحاظ کمی و کیفی هم موجب بهبود حاصل خیری خاک می شود هم موجب افزایش کمی و کیفی محصولات می شود. استفاده از این کود میکروارگانیسم های خاک را فعال می کند.

صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان

دی آمونیوم فسفات برای گستره وسیعی از گیاهان از دانه های روغنی مانند سویا گرفته تا غلاتی مانند ذرت و گندم و سبزیجات و میوه ها استفاده می شود و باید در کیسه های پلمپ شده به دور از تابش نور آفتاب قرار بگیرد و محیط مورد نظر از رطوبت به دور باشد.

صادرات DAP به افغانستان

صادرات به افغانستان به عنوان یکی از همسایگان کشورمان از جمله صادرات های مهم در این زمینه محسوب می شود. صادرات از ایران به افغانستان حتی در بدترین شرایط داخلی این کشور وجود داشته است و حتی وجود سال ها شرایط بی ثبات جنگی موجب شده است در بسیاری از موارد این کشور به واردات از خارج وابسته شود چرا که بستر لازم برای خود کفایی مخصوصا در صنعت در این کشور از بین رفته است.

در سال 2020 مهم ترین کشور صادر کننده به افغانستان ، ایران می باشد و پس از آن امارات و پاکستان در رده های بعدی قرار گرفته اند. با توجه به این موضوع می توان نیاز این کشور به مواد دی آمونیوم فسفات را شناسایی نموده و جهت تامین این مواد مواد اولیه با کیفیت و با قیمت مناسب را به این کشور صادر نماییم.

صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان یکی از فعالیت های سودآور است و در صورت آشنایی با این بازار تجارت بسیار خوبی را می توان شکل داد. بازرگانان و تجار ایرانی از جمله برترین تامین کنندگان دی آمونیوم فسفات به افغانستان هستند که این موضوع به جهت نزدیکی جغرافیایی و کیفیت بالای مواد صادراتی می باشد.

صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان

صادرات دی آمونیوم فسفات به افغانستان

شرکت بازرگانی افشین کرمی Irplastics صادرکننده و واردکننده و تامین کننده انواع محصولات پلیمر و پلاستیک است. نام ما در میان تامین کنندگان درجه یک دی آمونیوم فسفات به افغانستان به حساب می آید. شما می توانید به کیفیت محصول ما اعتماد کنید، زیرا ترکیبی از تجربه و تخصص ماست. ما اطمینان می دهیم که مشتریان ما محصولات و خدمات استاندارد درجه بالا را با پشتیبانی مشتری قابل اعتماد دریافت خواهند کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه همکاری و اطلاع از قیمت به روز محصول از طریق شماره های درج شده با همکاران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 

Rate this post