صادرات GPPS1540

صادرات GPPS1540 به عنوان یک پلی استایرن یا کریستال مقاوم توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. در این مقاله اطلاعاتی درباره ی این کریستال و نحوه صادرات آن برای شما ارایه می شود.تولید کننده ی این گرید شرکت پتروشیمی تبریز می باشد.

GPPS با نام دیگر OPS نیز شناخته می شود و به علت مزایایی که دارند مورد توه هستند. از جمله مزایایی که برای این مواد ذکر می شود قیمت پایین ، پایداری و سفتی خوب و شفافیت آن می باشد.

 

پلی استایرن 1540

 

این مواد در دسته ی پلی استایرن های دارای کاربرد عمومی قرار می گیرد.دو فرآیند اصلی که در زمینه مواد 1540 صورت می گیرد فرآیند قالب گیری تزریقی و اکستروژن می باشد.

پلی استایرن ها به صورت کلی دارای پایداری ابعادی بسیار خوبی هستند و به لحاظ میزان استحکام خوب عمل می کنند. شکل ظاهری این پلیمر به صورت شفاف ، روشن ، و براق است. در مقایسه با پلیمر هایمپک دارای استحکام بالاتر اما شکنندگی بیشتری نیز می باشد. نسبت به مواد شیمیایی آلی و آب نیز دارای مقاومت خوب هستند و جریان پذیری بسیار خوبی را می توان در آنها مشاهده کرد.

 

کاربرد های استایرن 1540

 

کاربردهای متعددی برای این مواد با توجه به خصوصیات و ویژگی های آن می توان ذکر نمود. برای تولید لیوان های یک بار مصرف ، جعبه های شفاف یخچال ، لوازم اداری ، بدنه خودکارها ، جعبه های شفاف و پتری دیش می توان از این گرید استفاده نمود.

این گرید به دلیل خاصیت شکننده بودنی که دارد قابل استفاده در صنایع بسته بندی نمی باشد. اما گریدهای GPPS به صورت کلی در صنایع بسته بندی ، صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع اپتیک و صنایع مصرفی کاربردهای مختلفی دارند.

 

مزایا و محدودیت ها

در این قسمت مزایای استفاده از پلی استایرن های مقاوم را به اختصار ارایه خواهیم کرد:

پایداری ابعادی خوب ، شفافیت بالا ، قیمت پایین ، مقاوم به اشعه گاما ، سفتی مناسب ، استحکام بالا و …

از جمله محدودیت های این دسته از پلیمرها نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود :

شکنندگی در دمای محیط ، حساس به UV ، اشتعال پذیری بالا ، مقاومت شیمیایی ضعیف به خصوص به حلال های آلی و …

 

فروش و صادرات GPPS1540

 

بازرگانی کرمی با سال ها تجربه و خدمت رسانی در جهت تامین و صادرات مواد پلیمری و مواد شیمیایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده ست تا جهت خرید و فروش و صادرات انواع گریدهای مواد پلیمری و شیمیایی به خریداران گرامی مشاوره دهد و مواد مورد نظر را تامین نماید.

 

 

 

 

 

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *