صادرات GPPS 1161

صادرات GPPS 1161 به عنوان یک پلی استایرن معمولی به میزان تناژ درخواستی مشتریان توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. در این مقاله درباره ی مواد 1161 اطلاعاتی به صورت اجمالی ارائه می شود.

پلی استایرن ها در چهار زیر مجموعه اصلی به نام ها : پلی استایرن ها انبساطی ، پلی استایرن های اکسترود شده ، پلی استایرن های مقاوم و پلی استایرن های معمولی تقسیم بندی می شوند. مواد 1161 در دسته ی استایرن های معمولی قرار می گیرند. بر اساس خواص و ویژگی ها گریدهای مختلف پلی استایرن در این چهار گروه قرار می گیرند.

 

مواد پلی استایرن 1161

پلی استایرن GPPS 1161 یکی از استایرن های معمولی است که مانند دیگر گریدها دارای چند ویژگی خاص می باشد. از جمله این ویژگی ها می توان به مقاومت ضربه ای و استحکام بالایی که دارند اشاره نمود. شکل ظاهری این محصول شفاف است و گرید استایرن های معمولی با نام دیگر کریستال نیز در بازار ایران شناخته شده هستند.

علت استفاده از GPPS ها در زمینه تولید محصولات الکترونیکی ،خاصیت دی الکتریکی و استحکام آن می باشد. این مواد بیشتر کاربرد عمومی دارند.

صادرات GPPS 1161

کاربردی که برای گرید 1161 ذکر می شود برای تولید فوم های PS و تولید قطعات لوازم خانگی است. همچنین در زمینه تولید پوشش های صفحه نمایش شفاف برای VTR نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

به صورت کلی از پلی استایرن های معمولی برای ساخت و تولید ظروف یک بار مصرف و ظروف تزریقی کریستالی ، در صنایع اتومبیل سازی ، صنایع تولیدات لوازم خانگی و صنایع تولید محصولات الکتریکی استفاده می شود.

صادرات GPPS 1161

گرید پلی استایرن معمولی 1161 توسط شرکت پتروشیمی تخت جممشید پارس عسلویه تولید می شود.بسته بندی این مواد به شکل کیسه ای است. این پلیمر اگر در مجاورت شعله قرار بگیرد به راحتی می سوزد یعنی قابلیت اشتعال دارد و در بسیاری از حلال ها حل می شود.

 

 

شرایط نگه داری پلی استایرن ها

 

مواد پلی استایرن بهتر است در مکانی خشک و به دور از آتش قرار بگیرند و همچنین مکان نگه داری آن نیز در جای خنک و به دور از گرما باشد.

 

صادرات GPPS 1161

 

صادرات مواد 1161 تحت جمشید توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره نحوه صادرات و قیمت ها با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. گروه بازرگانی کرمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده ارایه انواع گریدهای مواد پلیمر و پلاستیک می باشد.

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *