صادرات dense soda ash

صادرات dense soda ash  به عنوان یکی از انواع کربنات های سدیم توسط بازرگانی کرمی صورت می پذیرد. کربنات سدیم به دو نوع کربنات سدیم سبک و کربنات سدیم سنگین تقسیم می شود.در این مقاله درباره ی کربنات سدیم سنگین توضیحاتی ارایه می شود.

 

کربنات سدیم سنگین

 

این ماده شیمیایی پس از مخلوط شدن آب و کربنات سدیم با یکدیگر و قرار گرفتن در فرآیند هیدراسیون تشکیل مونو هیدرات می دهد. پس از خشک شدن و فرآیند دهیدراته شدن ، آن چه باقی می ماند کربنات سدیم می باشد.

 

کاربرد کربنات سدیم – سودا اش

 

این ماده شیمیایی یکی از مهم ترین مواد در زمینه تولید شیشه می باشد. برای آن که بتوان سیلیس خالص را ذوب نمود به دمای 2000 درجه سانتی گرا نیاز است و تولید کنندگان برای صرفه جویی در زمینه مصرف سوخت از ترکیب سودا اش و ماسه خام استفاده می کنند.

افزودن سودا اش باعث پایین آمدن دمای ذوب می شود در فرم گیری شیشه روند آسان تر و بهتری را ایجاد می کند. در صورت افزودن سنگ آهک نیز به دلیل وجود کلسیم در این ترکیب ، شیشه مقاوم تری تولید خواهد شد.

 

علت آن که از سودا اش سنگین برای شیشه سازی استفاده می شود آن است که به دلیل بزرگ بودن سودا اش سنگین احتمال گرد و خاک و پخش شدن در زمان حمل و نقل را پایین می آورد.

 

قیمت کربنات سدیم سنگین

 

عوامل مختلفی از جمله حجم ، درصد خلوص ، نرخ ارز ، تولیدکننده و … در قیمت این مواد نقش دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با همکاران ما در گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید.

 

فروش کربنات سدیم سنگین

 

بازرگانی کرمی در زمینه فروش و صادرات انواع مختلف کربنات سدیم سنگین و کربنات سدیم سبک فعالیت دارد. برای اطلاع از نحوه ی فروش و خریداری بهترین مواد با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت با ما تماس بگیرید.

 

خدمات بازرگانی کرمی

 

صادرات کربنات سدیم

صادرات dense soda ash

تامین و فروش سودا اش

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *