صادرات مواد پلی پروپیلن گرید HP525J

صادرات مواد HP525J به عنوان یکی از پلی پروپیلن هموپلیمرهای صادراتی توسط گروه بازرگانی افشین کرمی انجام می پذیرد.  در این مقاله قصد داریم تا درباره ی کاربرد ، ویژگی ها و نحوه صادرات این محصول اطلاعاتی را ارائه دهیم.

پلی پروپیلن ها به دو دسته ی اصلی شامل کوپلیمرها و هموپلیمرها تقسیم بندی می شوند. گرید 525J یکی از انواع پلی پروپیلن هموپلیمرها می باشد.

صادرات مواد HP525J

پلی پروپیلن هموپلیمر  HP 525J– ویژگی ها

هموپلیمر HP 525J یک هموپلیمر با جریان متوسط است که توزیع وزن مولکولی در آن ها دو وجهی می باشد و دارای وضوح خوبی برای فیلم های BOPP می باشد. این گرید دارای شفافیت بسیار بالا و عالی می باشد. پردازش پذیری و براقیت خوب نیز دیگر ویژگی HP525J می باشد.

هموپلیمر HP525J  – کاربرد ها

این محصول مناسب برای فیلم متالیزاسیون، هم به صورت سازه های تک لایه و هم به صورت کواکسترود شده می باشد. دیگر کاربرد این گرید جهت ساخت و تولید فیلم های بسته بندی مواد غذایی با کیفیت بالا ، لمینیت به فیلم های دیگر ، بسته بندی های پزشکی و ظروف غذای ترموفرم شده می باشد.

صادرات مواد HP525J

روش های پردازش

روش های پردازش مناسب برای مواد HP525J  به دو صورت ترموفرمینگ و فیلم BOPP می باشد.

صادرات هموپلیمر HP525J

صادرات پلی پروپیلن به کشورهای مختلفی در سرتاسر جهان انجام می پذیرد. با توجه به شرایط موجود برای کشور روسیه و اوکراین زمان مناسبی برای تامین مواد برای کشورهایی مانند ترکیه است که تا پیش از این از آن کشورها مواد مورد نیاز خود را تامین می کردند.

بازرگانی کرمی نیز با سال ها تجربه در زمینه تامین ، واردت و صادرات مواد پلیمری ، صادرات پلاستیک و مواد پتروشیمی ، بهترین مواد را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود می گذارد. یکی از خدمات این شرکت صادرات مواد HP525J می باشد.

برای دریافت قیمت HP525J و اطلاع از نحوه صادرات این محصول با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Rate this post