تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

قیمت ای بی اس ۹۰۹۱۳ قائد بصیر

قیمت ای بی اس ۹۰۹۱۳ قائد بصیر یکی از چندین نوع اکریلونیتریل بوتادین استایرن توسط عوال مختلفی تعیین می گردد. مواد ۹۰۹۱۳  توسط شرکت پتروشیمی قائد بصیر گلپایگان تولید و عرضه می گردد.

کاربردی که برای ای بی اس ۹۰۹۱۳ (ABS)رواج دارد کاربرد تزریقی – خود رنگ مشکی می باشد. آیا با فرآیند تزریق آشنایی دارید ؟

فرآیند تزریق

معمولا محصولاتی که از طریق فرآیند تزریق ساخته می شوند بعد از تولید نیاز به پولیش و پرداخت ندارند و بلافاصله پس از تولید قابلیت آن را دارند تا مورد استفاده قرار گیرند.

اگر به اطرافمان بیشتر دقت کنیم متوجه می شویم که بسیاری از محصولاتی که به طور روزانه با آن ها سر و کار داریم طی فرآیند تزریق تهیه و تولید شده اند.

ای بی اس ۹۰۹۱۳ ABS نیز یکی از مواردی است که با فرآیند تزریق برای تولید محصول سر و کار دارد.

قیمت ای بی اس 90913

ای بی اس ۹۰۹۱۳ قائد بصیر یکی از پلیمرهای رنگی است که با توجه به نیازی که بازار دارد تولید شده است. رنگ این مواد مشکی رنگ است و پتروشیمی قائد بصیر نیز این مواد را تولید و عرضه می کند.

نکته ای که باید در مورد ای بی اس ۹۰۹۱۳ ABSبدانیم ان است که این گرید ، رنگ شده ی گرید N50 هست و به لحاظ خواص بسیار مشابه یا حتی برابر با این گرید است.

پس برای بررسی دیتاشیت و اطلاعات فنی دیتاشیت N50 را مورد استفاده قرار می دهند.

کاربرد ای بی اس ۹۰۹۱۳

ای بی اس ۹۰۹۱۳ مانند دیگر ای بی اس ها پرکاربرد می باشد. همان طور که می دانید ای بی اس ها به دلیل سبک بودن و به لحاظ هزینه ای مقرون به صرفه بودن بسیار پرکاربرد می باشند و مورد استقبال قرار گرفته اند.

مواد ۹۰۹۱۳ نیز در زمینه های مختلفی مانند صنایع خودرو سازی ، تولید قطعه های الکتریکی و بعضی از لوازم خانگی مثل یخچال و جاروبرقی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ای بی اس ۹۰۹۱۳ قائد بصیر به صورت روزانه و با نوسانات دلار و دیگر عوامل موثر بر قیمت پلیمرها تعیین می گردد.

گروه بازرگانی افشین کرمی جهت تامین ، فروش و صادرات ای بی اس ۹۰۹۱۳ قائد بصیر و دیگر انواع گرید های ای بی اس و پلیمرها و پلاستیک های دیگر فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*