تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

فروش و صادرات مواد ۱۰۴۱۷

فروش و صادرات مواد ۱۰۴۱۷ به عنوان یکی از گرید های اكريلونيتريل بوتادين استايرن یا ای بی اس تولید شرکت پتروشیمی قائد بصیر گلپایگان در بسته بندی های ۲۵  کیلو گرمی صورت می گیرد.

در این مقاله قصد داریم تا شما را بار گرید ۱۰۴۱۷ بیشتر آشنا کنیم.

آیا تاکنون به لوازم خانگی یا وسایل برقی و الکتریکی داخل منزلتان توجه کرده اید ؟

فروش و صادرات مواد 10417

مواد ۱۰۴۱۷ در ساخت بدنه ی مواد الکتریکی و برقی داخل منزل مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا به بدنه ی جاروبرقی توجه کنید. بدنه ی جاروبرقی را می توان از این مواد ساخت و تولید کرد.

همان طور که می دانید انواع پلیمرها با خواص گوناگونی که دارند در زمینه ی تولید قطعلت مختلف در صنعت خودروسازی مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مواد پلیمری ای که در این صنعت کاربرد دارد مواد ۱۰۴۱۷ هستند که در ساخت قطعات مختلفی مانند داشبورد ، شبکه های رادیاتور خودرو ، کنسول خودرو و … به کار می رود.

فروش و صادرات مواد 10417

مواد ۱۰۴۱۷ کاربردهای دیگری نیز دارد مانند کاربرد در زمینه ی تولید اسباب بازی ها ، مبلمان و …

گرید ۱۰۴۱۷ یک پلیمر ای بی اس با کاربرد ورق می باشد. این ماده در ابتدا ظاهری به شکل گرانول شیری مایل به کرم رنگ دارد و به دلیل شکل مولکولی خاصی که دارد در زمره ی سفت ترین مواد تولید شده در صنعت پتروشیمی قرا ر می گیرد.

آنچه در باره ی مواد ۱۰۴۱۷ قابل توجه است مقاومت ضربه ای بسیار بالای آن است که اگر بعد از سرد شدن به طور مستقیم مورد ضربه ی بسیار محکمی قرار نگیرد به هیچ عنوان دچار شکستگی یتترک خوردگی نخواهد شد.

همین ویژگی یعنی خاصیت مقاومت بسیار بالا و محکم بودن است که این مواد را به موادی خاص تبدیل کرده است که در مواردی که نیاز به مقاومت ضربه ای بالا و محکم بودن بسیار مهم است ، از این مواد به راحتی می توان استفاده کرد.

تامین ، فروش و صادرات مواد ۱۰۴۱۷ به عنوان یکی از مهم ترین ای بی اس ها که دارای کاربرد گوناگون در صنایع مختلف می باشد ، توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی انجام می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه ی فروش ، تامین و صادرات ۱۰۴۱۷ با گروه بازرگانی ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*