صادرات HDPE EX5

صادرات HDPE EX5 یکی از پلی اتیلن های سنگین پر کاربرد و پرطرفدار توسط گروه بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. این گرید یکی از گریدهای تولیدی پتروشیمی جم، مارون و شازند است و در این مقاله درباره این محصول اطلاعاتی را به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

پلی اتیلن سنگین EX5 ، ویژگی ها

پلی اتیلن EX5 یا مواد EX5 با توجه به چگالی بالایی که دارد در گروه پلی اتیلن سنگین HDPE قرار می گیرد. به طور کلی اگر بخواهیم درباره ویژگی های پلی اتیلن های سنگین صحبت کنیم این مواد دارای مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر نور خورشید و مواد شیمیایی هستند ، همچنین از استحکام قابل توجهی برخوردارند. گرید EX5 نیز از این قاعده مستثنا نیست. استحکام کششی بالا ویژگی بارز این گرید است.

این مواد دارای سرعت ذوب 0.28 گرم در 10 دقیقه است و در شرایط آزمایشی 23 درجه سانتیگراد چگالی 0.949 گرم بر سانتی متر مکعب دارد.

 

صادرات HDPE EX5

 

انواع پلی اتیلن PE

همان طور که میدانید پلی اتیلن به گروهای مختلفی از جمله پلی اتیلن سبک ، پلی اتیلن سبک خطی و پلی اتیلن سنگین تقسیم بندی می شوند. پلی اتیلن ها بر حسب میزان بلورینگی و میزان چگالی در گروه های مختلف قرار می گیرند. پلی اتیلن های سبک میزان چگالی ۰.۹۱ تا g/cm3 ۰.۹۲۵  و پلی اتیلن های سنگین میزان چگالی  ۰/۹۴ تا g/cm3 ۰.۹۶۵ را دارند.

پلی اتیلن سبک خطی LLDPE دارای چقرمگی بسیار بالا نسبت به دیگر انواع PE است و استحکام ضربه ای و مقاومت در برابر پارگی بسیار خوبی را داراست. میزان تاب برداشته گی این نوع از پلی اتیلن کمتر از دیگر انواع آن است.

پلی اتیلن سبک LDPE نیز به لحاظ ساختاری ، ساختار شاخه ای دارد و میزان فرآیند پذیری بسیار خوب و قابل قبولی را داراست. گرانروی آن نیز کم است و داشتن چنین شاخصه ها و ویژگی هایی استفاده از آن ها را برای تولید فیلم دمشی متناسب نموده است.

پلی اتیلن سنگین HDPE دارای بالاترین میزان چگالی در بین انواع پلی اتیلن است، بلورینگی زیاد و بیشترین میزان سفتی را داراست و دارای کاربردهای متفاوتی ست از جمله کاربرد در ساخت لوله های انتقال آب و فاضلاب ، کاربرد در ساخت ظروف نگهدارنده مواد غذایی و نیز برای تهیه فیلم نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کاربرد مواد EX5

از جمله کاربرهایی که برای HDPE EX5 می توان ذکر نمود برای تولید فیلم اکستروژن ، دستکش های یکبار مصرف ، کیسه های زباله ، کیسه های مواد غذایی و میوه ، روپوش های پزشکی و کیسه فریز می باشد. دیگر کاربرد برای تولید فیلم های بسته بندی است.

دیگر کاربردی که برای گرید EX5 می توان گفت برای تولید فیلم با کاربری عمومی و تولید کاغذهای صنعت بسته بندی می باشد.

 

پلی اتیلن سنگین EX5

 

قیمت و خرید پلی اتیلن سنگین EX5

پلی اتیلن سنگین EX5 از جمله گریدهای صادراتی است که به کشورهای مختلفی صادر می شود، بازرگانی کرمی نیز با سال های تجربه و فعالیت در زمینه مواد پلاستیک و پلیمر و آشنایی با وضعیت بازار در تلاش است تا بهترین مواد را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد.

بنابراین چنانچه قصد خرید یا صادرات EX5 را دارید یا جهت استعلام قیمت می توانید از خدمات مجموعه ما استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید پلی اتیلن سنگین EX5 می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید و از خدمات و مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Rate this post