صادرات GPPS1160

صادرات GPPS1160 به عنوان یک استایرن معمولی که توسط شرکت پتروشیمی تبریز تولید می شود ، توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. پلی استایرن ها در سه نوع پلی استایرن معمولی ، پلی استایرن مقاوم و پلی استایرن انبساطی تولید می شوند.

 

مواد GPPS 1160

 

این مواد از نوع پلی استایرن های معمولی یا GPPS  می باشند که به دلیل شفافیت و شکل پذیری بالا و در عین حال قیمت مناسب بسیار مورد استقبال و استفاده قرار گرفته اند. مواد 1160 نیز دارای دو ویژگی وزن مولکولی بالا و مقاومت حرارتی مناسب می باشند. شکل ظاهر ظاهری این مواد نیز به شکل گرانولی می باشد.

این دسته از پلی استایرن ها به صورت کلی دارای ضربه پذیری خوب ، مقاومت مناسب در برابر حرارت ، سیالیت و جریان پذیری مناسب هستند و با نام کریستال نیز در بازار ایران شناخته شده اند.

با توجه به جریان پذیری بسیار خوب مواد استایرن برای تولید محصولاتی که نیاز به قالب دارند این مواد بسیار مناسب می باشند.

 

کاربرد مواد 1160

 

کاربرد مواد 1160 با توجه به ویژگی های این پلیمر در زمینه های مختلفی مانند فوم و جعبه های تخم مرغ ، سینی ها، ورق ترموفورمینگ و صفحات عایق می باشد.

به طور کلی پلی استایرن ها برای ساخت و تولید انواع لوازم ورزشی ، اسباب بازی ها ، فریزر ها و یخچال ها ، تلویزیون ها و سایر وسایل الکتریکی به کار می روند.

همچنین می توان به استفاده از این پلیمر در زمینه تولید محصولات پزشکی اشاره نمود به عنوان مثال برای تولید کیت های آزمایشگاه و لوله های آزمایشگاهی از ان ها استفاده می شود.

ویژگی های خاص و قیمت مناسبی که این مواد دارند موجب شده است تا دامنه کاربرد استایرن ها بسیار وسیع و در صنایع گوناگون باشد.

 

فروش و صادرات GPPS1160

 

بازرگانی کرمی با سال ها تجربه و خدمت رسانی در جهت تامین و صادرات مواد پلیمری و مواد شیمیایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده ست تا جهت خرید و فروش و صادرات انواع گریدهای مواد پلیمری و شیمیایی به خریداران گرامی مشاوره دهد و مواد مورد نظر را تامین نماید.

 

Rate this post

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *