تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

صادرات مواد اولیه پلاستیک به ارمنستان

صادرات مواد اولیه پلاستیک به ارمنستان

ارمنستان کشوری است که از لحاظ جغرافییی با ایران مرز مشترک دارد بنابراین شاید بتوانداز پتروشیمی سابیک هم مواد بخرد اما فراورده های پلیمری ومصنوعات پلاستیکی ایران برایش به صرفه ترخواهد بود به طوری که ایران ۷۰ درصد مواد پلیمری ارمنستان را تامین می کند و در حال حاضر میزان ضادرات ایران به ارمنستان ۳۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار در سال استکه بخش عظیمی از آن مربوط به محصولات پتروشیمی است. شرکت اوال یکی از بزرگترین شرکت های تولید محصولات پلاستیکی در ارمنستان است که با ایران همکاری گسترده ای دارد. بازاریابی صادراتی محصولات خود را به ما بسپارید

قابلیت های خوب ایران در صنعت پتروشیمی موجب شده تا ارمنستان یکی از وارد کنندگان محصولات این صنعت از کشورمان باشد .کارخانه های ارمنستان ۱۰۰۰ تن در ماه مصرف پلی استایرن دارند که پلی استایرن تبریز کیفیت خوبی دارد و بیشتر مصرف آن ها در تولید ظروف یکبار مصرف است و در میان رقبا بدون شک مواد اولیه پلاستیک ایران و مواد پلیمری ما قابل رقابت با همتایان خارجی می باشد .

 

تعرفه های صادراتی پلیمری به ارمنستان:

ما به ارمنستان صادرات تحت تعرفه ۳۹۰۱ پلیمرهای گرید فیلم ولوله داریم.

صادرات مواد اولیه پلی پروپیلن تحت تعرفه ۳۹۰۲در گریدهای نساجی و لوله به ارمنستان

صادرات مواد اولیه پلی استیرن تحت تعرفه ۳۹۰۳ از مرزهای جلفا وتبریز و اینچه برون و نوردوز ارمنستان انجام می گردد.

در هنگام صادرات مواد پلیمری به اینکه آیا صادرات آن مواد آزاد است یا ممنوع دقت کنید برای مثال مدتی پیش صادرات پریفورم جهت تولید بطری ممنوع شده بود .

برای اطلاع از آمار واردات محصولات پلیمری به ارمنستان می توانید به سفارت آن کشور بخش رایزنی بازرگانی مراجعه کنید .ارمنستان از مشتریان صنعت پتروشیمیایران است و شرکت های بسیاری محصولات پتروشیمی و فرآورده های پلیمری را از ایران خریداری می کنند .جهت گسترش بازار صادراتی خود در ارمنستان با گروه بازرگانی افشین کرمی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*