صادرات تینر به تمامی کشورها

صادرات تینر به عنوان یکی از انواع حلال های پرمصرف توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. در این مقاله قصد داریم درباره انواع تینر و کاربردها و ویژگی های این حلال اطلاعاتی را ارائه نماییم.

تینر و کاربردهای آن

تینر های به صورت مایع هایی فرار هستند که عموما برای رقیق کردن رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. یک تینر خوب دارای ویژگی هایی مانند قدرت حلالیت مناسب ، شفافیت و عدم کدری در بافت ان ، سرعت تبخیر مناسب و حلالیت خوب می باشد. دیگر ویژگی تینر خوبسازگاری آن با رنگ مورد نظر می باشد.

از تینر برای شست و شوی ابزارهای صنعتی نیز استفاده می شود. پودرها و رنگدانه ها برای حل شدن در رزین نیز به تینر نیاز دارند.

با استفاده از تینر مناسب می توان باعث افزایش سرعت خشک شدن لایه رنگ و افزایش خاصیت برش خوری شد و هم چنین قابلیت اسپری را نیز بالا می برد.

صادرات تینر

انواع تینر

تینرها به دسته های مختلفی از جمله  10000، 12000، 15000، 20هزار و 30 هزار تقسیم بندی می شوند این تقسیم بندی برای تنیرها قراردادی هستند و بسیاری از شرکت ها از این کدها استفاده می کنند.

نکات ایمنی در استفاده از تینر

در هنگام استفاده از تینر باید از تماس با چشم جلوگیری شود ، محیط استفاده از آن باید دارای تهویه مناسب باشد و در هنگام استفاده از دستکش و ماسک استفاده شود.

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

بازرگانی کرمی با سال ها تجربه در خصوص تامین و صادرات مواد پلیمری و شیمیایی ، امکان فراهم آوردن بهترین و با کیفیت ترین تینر را دارد. مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه تامین و صادرات تینر در انواع مختلف می توانند با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایند و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند.

1/5 - (1 امتیاز)