واردات آکریلیک CM205 تایوان

واردات آکریلیک CM205 تایوان توسط بازرگانی افشین کرمی انجام می پذیرد. در این مقاله قصد داریم تا درباره ی این محصول اطلاعاتی را به صورت اجمالی ارایه دهیم. در ابتدا لازم است بدانیم آکریلیک به چه چیزی گفته می شود.

 

آکریلیک چیست ؟

اکریلیک با نام اصلی پلی متیل کریلات است که با نام شیشه اکریلیک نیز شناخته می شود. این ترموپلاستیک شخت و شفاف است و نسبت به دیگر پلیمرها مزایای بسیار زیادی دارد. مقاومت بالا و ضد ضربه بودن آن از جمله ویژگی های منحصر به فرد آن می باشد.

 

آکریلیک CM205 – ویژگی ها و کاربرد

 

آکریلیک CM205 از گرید تزریق می باشد و در شکل ظاهری به شکل گرانول شفاف است. همان طور که گفته شد این مواد دارای مقاومت بالایی هستند و با توجه به شفافیت بالایی که دارند از این رو در زمینه تولید موادی که نیاز به عبور نور و مقاومت بالا دارند استفاده می شوند.

به عنوان مثال از این مواد در ساخت عینک ها ، پوشش های ساعت ها و حتی به عنوان جایگزین مناسبی برای شیشه ها مخصوصا شیشه های نشکن استفاده می شود.

این مواد در کیسه های 25 کیلوگرمی توسط شرکت کی میCHIMEI  تایوان تولید و عرضه می گردد. در صنعت رنگ سازی نیز از این مواد استفاده می شود. مواد CM205 جذب روطوبت پایینی دارد و نسبت به حرارت نیز مقاومت مناسبی را داراست.

از این اکریلیک در فرآیندهای تزریقی و اکستروژنی استفاده می شود. مثلا برای تولید ورق ها و قطعات الکترونیکی و خودرویی کاربرد گسترده دارد.

مزیتی که استفاده از این مواد می دهد آن است که قابل بازیافت هستند و سازگاری بالایی با محیط زیست دارند و بافت آن غیر سمی و سازگار با بدن انسان است.

 

خدمات بازرگانی کرمی

 

فروش آکریلیک CM205

واردات مواد CM205

 

 

جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت روز و نحوه فروش ، واردات آکریلیک CM205 تایوان با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Rate this post