صادرات EPS R400

بازرگانی افشین کرمی تامین کننده اصلی EPS R400 با بیش از یک دهه تجربه حضور فعال و پررنگ در بازار مواد پلیمر و پلاستیک در تلاش است تا صادرات انواع مواد پلاستیک و پلیمر را برای مشتریان آسارن تر نماید و مواد درجه یک با بالاترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهد. در این مقاله نیز درباره مواد R400 و به طور کلی درباره پلی استایرن گسترش یافته توضیح خواهیم داد.

 

EPS چیست ؟

EPS (عایق پلی استایرن منبسط شده) با استفاده از دانه های فوم در قالب تولید می شود. حرارت یا بخار مستقیماً به مهره ها اعمال می شود و باعث انبساط و جوش خوردن آنها می شود. یک متر مکعب EPS حاوی حدود 10 میلیون مهره است که هر کدام تقریباً 3000 سلول دارد که بسته شده و با هوا پر شده است. EPS به عبارت دیگر از 2% پلی استایرن و 98% هوا تشکیل شده است.

فرآیند تولید منجر به یک ساختار سلول بسته می شود، اما نه یک صفحه عایق سلول بسته (به دلیل حفره هایی که می تواند بین مهره ها ایجاد شود). پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی فوم سفید است. از دانه های جامد پلی استایرن تولید می شود. برای بسته بندی و ساخت و ساز استفاده می شود. این یک ماده فوم با سلول بسته و سفت و سخت است که از:

  • استایرن – که ساختار سلولی را تشکیل می دهد.
  • پنتان – که به عنوان یک عامل دمنده استفاده می شود.

استایرن و پنتان هر دو ترکیبات هیدروکربنی هستند. آنها از فرآورده های فرعی نفت و گاز طبیعی به دست می آیند.

صادرات EPS R400

 

مزایای بسته بندی EPS چیست؟

EPS غیر سمی، بی اثر است و حاوی CFC یا HCFC نیست. بی بو و بی مزه است و از رشد قارچی، باکتریولوژیکی یا حیوانی پشتیبانی نمی کند. هیچ جاذبه ای برای حیوانات موذی ندارد و بنابراین برای بسته بندی مواد غذایی ایده آل است. EPS را می توان به راحتی بازیافت کرد یا در جایی که امکانات وجود دارد به طور مفید بازیافت کرد.

مزایای استفاده از پلی استایرن چیست؟

عایق برتر که از محصولات در برابر تغییرات دما محافظت می کند. دیگر مزایای ذکر شده برای EPS ها ثبات ابعادی و بازیابی ، وزن سبک و آسان برای چیدن و ضد آب بودن نیز می باشد.

EPS چقدر موثر است؟

EPS به عنوان یک ماده عایق حرارتی چقدر موثر است؟ اساساً بسیار مؤثر است زیرا هوای تثبیت شده عایق خوبی است. عملکرد حرارتی یک ماده بر حسب مقاومت آن در برابر جریان گرما اندازه گیری می شود.

 

EPS R400

R400 از کلاس EPS است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بالای 18 کیلوگرم بر متر مکعب مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا و قالب گیری با ضخامت مقطع 10 میلی متر و کمتر استفاده شود. R400 برای موارد و بسته بندی محصول مناسب برای تماس با مواد غذایی، کاربردهای عایق بدون نیاز به طبقه بندی آتش، در کاربرد صنعتی در داخل آجر پروتون با جاذب ضربه و برای کاربرد بتن سبک چگالی کمتری را می توان پس از چند مرحله انبساط به دست آورد.

نوع بسته بندی

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

 

ذخیره سازی

مواد EPS R400  باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل انبساط، توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، ظرف مدت سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان فرسودگی مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مد شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

R400 در تراکم بالای 18 کیلوگرم بر متر مکعب در یک انبساط منفرد قابل گسترش است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوها 12 ساعت توصیه می شود به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد

احتیاط

مواد EPS R400 باید به طور محدود از جرقه و شعله جلوگیری شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

مواد R400 برای کاربرد تماس با غذا مناسب و مجاز است.

 

درباره پلی استایرن گسترش یافته EPS بیشتر بدانیم !

EPS با گسترش مهره های کروی در قالب، با استفاده از گرما و فشار برای جوش دادن مهره ها به یکدیگر تولید می شود. در حالی که هر مهره منفرد یک محیط سلول بسته است، فضاهای باز قابل توجهی بین هر مهره وجود دارد.

دانه‌های EPS در بلوک‌های بزرگ قالب‌گیری می‌شوند که متعاقباً توسط دستگاه‌های سیم داغ به ورق یا هر شکل یا شکل خاصی توسط سیستم‌های کامپیوتری بریده می‌شوند.

عامل دمنده EPS دانه ها را به سرعت ترک می کند و هزاران سلول کوچک پر از هوا را ایجاد می کند.

 

صادرات EPS R400

 

مزایای پایداری EPS چیست؟

مزایای پایداری مرتبط با EPS عبارتند از:

بهره وری انرژی – به صرفه جویی در انرژی کمک می کند زیرا یک ماده عایق حرارتی موثر است که به کاهش انتشار CO2 کمک می کند.

قابلیت بازیافت – EPS در بسیاری از مراحل چرخه عمر خود قابل بازیافت است. هیچ زباله جامد باقیمانده ای در طول تولید آن تولید نمی شود.

سبک – EPS سبک وزن است. هزینه های حمل و نقل، مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهد. آنها تأثیر مثبتی بر محیط زیست می گذارند.

دوام – EPS یک ماده بادوام است. محصولات ساخته شده از EPS را می توان برای کاربردهای دیگر مورد استفاده مجدد قرار داد یا دوباره استفاده کرد.

غیر سمی – EPS برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی بی خطر در نظر گرفته می شود. مواد شیمیایی مضر را در محیط آزاد نمی کند.

 

فروش و قیمت EPS R400

 

بازرگانی افشین کرمی مواد R400 درجه یک را در اختیار مشتریان قرار می دهد  و با بیش از یک دهه سابقه و تجربه در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری از جمله تامین کنندگان اصلی مواد پلیمری در بازار است.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS R400 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد R400 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

Rate this post