صادرات EPS R300

صادرات EPS R300 توسط تامین کننده اصلی آن یعنی بازرگانی افشین کرمی به جهت خدمت رسانی و آسان تر کردن روند صادرات برای مشتریان انجام می پذیرد. در این مقاله درباره مواد R300 و به طور کلی پلی استایرن گسترش یافته توضیحات لازم را خواهیم داد.

 

پلی استایرن گسترش یافته EPS

فوم پلی استایرن یک عایق بسیار موثر با مزایای اضافی برای سازندگان است. فوم EPS به دلیل مقاومت فشاری بالا و خواص عایق عالی در عایق کاری دیوار، کف و سقف استفاده می شود. فوم های پلی استایرن به دلیل مجموعه ای از خواص عالی از جمله عایق حرارتی خوب، خواص میرایی خوب و وزن بسیار سبک برای کاربردهای مختلفی استفاده می شوند.

از استفاده به عنوان مصالح ساختمانی گرفته تا بسته بندی فوم سفید، پلی استایرن منبسط شده طیف گسترده ای از کاربردهای نهایی دارد. در واقع، اکنون بسیاری از تخته های موج سواری از EPS به عنوان هسته فوم استفاده می کنند.

ساختمان و ساخت و ساز

EPS ماهیت خنثی دارد و بنابراین هیچ واکنش شیمیایی ایجاد نمی کند. از آنجایی که برای هیچ آفتی جذابیتی ندارد، به راحتی می توان از آن در صنعت ساختمان استفاده کرد. همچنین سلول بسته است، بنابراین هنگامی که به عنوان یک ماده اصلی استفاده می شود، آب کمی را جذب می کند و در عوض باعث ایجاد کپک یا پوسیدگی نمی شود.

EPS بادوام، قوی و همچنین سبک است و می تواند به عنوان سیستم های پانل عایق برای نما، دیوار، سقف و کف ساختمان ها، به عنوان ماده شناور در ساخت اسکله ها و پانتون ها و به عنوان پرکننده سبک وزن در ساخت و ساز جاده و راه آهن استفاده شود.

بسته بندی

EPS خاصیت جذب شوک دارد و آن را برای نگهداری و حمل و نقل اقلام شکننده مانند شراب، مواد شیمیایی، تجهیزات الکترونیکی و محصولات دارویی ایده آل می کند. خواص عایق حرارتی و مقاوم در برابر رطوبت آن برای بسته بندی مواد غذایی پخته شده و همچنین اقلام فاسد شدنی مانند غذاهای دریایی، میوه ها و سبزیجات مناسب است. جهت تامین مواد EPS R300 با ما تماس بگیرید.

صادرات EPS R300

استفاده های دیگر

EPS را می توان در ساخت لغزنده، هواپیمای مدل و حتی تخته موج سواری به دلیل نسبت مثبت استحکام به وزن آن استفاده کرد. استحکام EPS به همراه خاصیت ضربه گیر آن باعث می شود تا برای استفاده در صندلی های کودکان و کلاه دوچرخه سواری استفاده شود. همچنین در برابر فشرده سازی مقاوم است، به این معنی که EPS برای روی هم گذاشتن کالاهای بسته بندی ایده آل است. EPS همچنین در باغبانی در سینی های نهال برای ارتقای هوادهی خاک کاربرد دارد.

EPS R300

R300 کلاس EPS است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 13 کیلوگرم بر مترمربع تا 25 کیلوگرم بر متر مکعب استفاده شود و مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا با ضخامت مقطع 10 میلی متر و بالاتر است.

مواد R300 برای موارد و بسته بندی محصول مناسب برای تماس با مواد غذایی استفاده می شود، کاربردهای عایق نیازی به طبقه بندی آتش ندارد. چگالی کمتری را می توان پس از مرحله انبساط چندگانه به دست آورد.

 

نوع بسته بندی

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی

مواد EPS R300 باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل انبساط، توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، ظرف مدت سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش مواد EPS R300

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان پیری مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مد شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

R300 در یک انبساط در تراکم های بین 13 کیلوگرم بر متر مکعب تا 25 کیلوگرم بر متر مکعب قابل انبساط است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

احتیاط

مواد EPS R300 باید به طور محدود از جرقه و شعله جلوگیری شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

مواد R300 برای کاربرد تماس با غذا مناسب و مجاز است.

 

بازیافت EPS

EPS کاملاً قابل بازیافت است زیرا در صورت بازیافت به پلاستیک پلی استایرن تبدیل می شود. پلی استایرن منبسط شده با بالاترین نرخ بازیافت برای هر پلاستیک و به حساب آوردن بخش غیر قابل توجهی از زباله های شهری، پلیمری سازگار با محیط زیست است. صنعت EPS بازیافت مواد بسته بندی را تشویق می کند و بسیاری از شرکت های بزرگ با موفقیت EPS را جمع آوری و بازیافت می کنند.

EPS را می توان به روش های مختلفی مانند تراکم حرارتی و فشرده سازی بازیافت کرد. می توان آن را در کاربردهای بدون فوم، بتن سبک، محصولات ساختمانی استفاده کرد و دوباره به فوم EPS تبدیل کرد.

فروش و قیمت EPS R300

فوم پلی استایرن منبسط شده که بیشتر به عنوان فوم EPS شناخته می شود، یک ماده همه کاره است که در تمام گوشه و کنار صنعت ساخت و ساز پرث استفاده می شود. شاید دیده باشید که از فوم EPS به عنوان روکش ساختمان استفاده می شود. اما در بیشتر موارد، مزایای فوم EPS در زیر سطح جاده ها، دیوارها و باغ ها پنهان است.

بازرگانی افشین کرمی مواد R300 درجه یک را در اختیار مشتریان قرار می دهد  و با بیش از یک دهه سابقه و تجربه در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری از جمله تامین کنندگان اصلی مواد پلیمری در بازار است.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS R300 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد R300 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

Rate this post