صادرات EPS R200

صادرات EPS R200 به عنوان یک پلی استایرن گسترش یافته توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی به عنوان تامین کننده اصلی این مواد در بازار انجام می پذیرد. نخستین گام به جهت کار با مواد R200 آگاهی اجمالی از ویژگی ها ، کاربرد و دیگر موارد ضروری درباره این گرید می باشد ، بنابراین در این مقاله به شرح این موارد پرداخته خواهد شد.

 

EPS یا پلی استایرن گسترش یافته چیست ؟

EPS (پلی استایرن منبسط شده) یک محصول بسیار سبک وزن است که از دانه های پلی استایرن منبسط شده ساخته شده است. فوم EPS که در ابتدا توسط ادوارد سیمون در سال 1839 در آلمان به طور تصادفی کشف شد، بیش از 95٪ هوا و فقط حدود 5٪ پلاستیک است.

ذرات پلاستیک جامد کوچک پلی استایرن از مونومر استایرن ساخته می شوند. پلی استایرن معمولاً یک ترموپلاستیک جامد در دمای اتاق است که می تواند در دمای بالاتر ذوب شود و برای کاربردهای مورد نظر دوباره جامد شود. نوع منبسط شده پلی استایرن حدود چهل برابر حجم گرانول پلی استایرن اصلی است.  EPS R200 یک پلی استایرن گسترش یافته محسوب می شود.

 

ویژگی های EPS

جذب صدا

پلی استایرن منبسط شده دارای خواص جذب صدا خوب است. ساختار سلولی و چگالی آن به کاهش و جذب امواج صوتی کمک می کند و انتقال نویز را کاهش می دهد. این امر باعث می شود پلی استایرن منبسط شده ماده ای مناسب برای کاربردهایی باشد که در آن عایق صوتی مورد نظر است، مانند دیوارها، سقف ها یا سیستم های کف ساختمان. EPS می تواند با به حداقل رساندن تأثیر نویز به ایجاد محیط های ساکت تر و راحت تر کمک کند

مقاومت شیمیایی

پلی استایرن منبسط شده در برابر بسیاری از مواد شیمیایی، روغن ها و حلال ها مقاوم است. با مواد متداول واکنش نشان نمی دهد و برای استفاده در محیط های مختلف بدون اینکه تحت تاثیر قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی قرار گیرد، مناسب است. این مقاومت شیمیایی پایداری و عملکرد طولانی مدت EPS را در کاربردهایی که قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی نگران کننده است تضمین می کند. جهت تامین مواد EPS R200 با گروه بازرگانی افشین کرمی تماس حاصل نمایید.

 

صادرات EPS R200

 

قابلیت بازیافت

پلی استایرن منبسط شده یک ماده قابل بازیافت است. می توان آن را جمع آوری، پردازش کرد و مجدداً برای ایجاد محصولات پلی استایرن منبسط شده جدید استفاده کرد. بازیافت EPS به کاهش ضایعات و حفظ منابع ارزشمند کمک می کند. فرآیند بازیافت شامل فشرده سازی و ذوب فوم EPS است که سپس می تواند به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات جدید EPS استفاده شود. قابلیت بازیافت EPS به پایداری محیطی کمک می کند.

کاربرد پلی استایرن گسترش یافته

 

ژئوفوم

پلی استایرن منبسط شده در کاربردهای ژئوتکنیکی به عنوان یک ماده پرکننده سبک به نام ژئوفوم استفاده می شود. ژئوفوم برای کاهش بار خاک، تثبیت شیب و به حداقل رساندن نشست در پروژه های مختلف مهندسی عمران استفاده می شود. معمولاً در خاکریزهای جاده ها، نزدیکی های پل، تاسیسات زیرزمینی و کاربردهای چشم انداز استفاده می شود.

طراحی صحنه و دکور

فوم پلی استایرن منبسط شده در صنعت سرگرمی برای طراحی صحنه و صحنه استفاده می شود. برای ایجاد وسایل، مناظر و پس زمینه برای تولیدات تئاتر، فیلم ها و نمایش های تلویزیونی استفاده می شود. فوم EPS سبک وزن، سهولت شکل دهی و مقرون به صرفه بودن آن را به انتخابی ارجح برای ایجاد طرح های بصری جذاب و پیچیده تبدیل می کند.

 

EPS R200

R200 یک کلاس EPS است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 12 کیلوگرم بر متر مکعب – 25 کیلوگرم بر متر مکعب مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا با ضخامت مقطع 15 میلی متر و بالاتر استفاده شود.  مواد R200 برای موارد و بسته بندی محصول مناسب برای تماس با مواد غذایی استفاده می شود، کاربردهای عایق نیازی به طبقه بندی آتش ندارد. چگالی کمتری را می توان پس از چند مرحله انبساط به دست آورد.

 

نوع بسته بندی

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی

مواد EPS R200 باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل انبساط، توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، ظرف مدت سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش مواد EPS R200

 

  •  همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان پیری مواد قابل تغییر باشد.
  • از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مد شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.
  • R200 در یک انبساط در چگالی بین 12 کیلوگرم در متر مکعب تا 25 کیلوگرم بر متر مکعب قابل انبساط است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.
  • از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوهای توصیه شده بین 5 تا 25 ساعت به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

 

احتیاط

  • مواد EPS R200 باید به طور محدود از جرقه و شعله جلوگیری شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.
  • R200 برای کاربرد تماس با غذا مناسب و مجاز است.

 

فروش و قیمت EPS R200

با تعداد قابل توجهی از برنامه های کاربردی، EPS به عنوان یک نتیجه از طیف عالی از خواص آن استفاده می شود، آینده صنعت EPS روشن است. EPS یک پلیمر مقرون به صرفه و مناسب برای عایق کاری و بسته بندی است.

بازرگانی افشین کرمی مواد R200 درجه یک را در اختیار مشتریان قرار می دهد  و با بیش از یک دهه سابقه و تجربه در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری از جمله تامین کنندگان اصلی مواد پلیمری در بازار است.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS R200 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد R200 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

Rate this post