صادرات EPS F405

بازرگانی افشین کرمی تامین کننده اصلی مواد EPS F405 در بازار مفتخر است تا مواد درجه یک و با میفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. نکته کلیدی آن است که ما در پروسه صادرات EPS F405 بتوانیم از یک تامین کننده مطمئن و با تجربه آن را تهیه کنیم و شرکت Irplastics این فرصت را به وجود آورده است تا با بیش از یک دهه سابقه درخشان به مشتریان خدمت رسانی کند.

حال در این مقاله نیز آشنایی کلی برای کار با این مواد به خصوص ویژگی ها و کاربردهای آن در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، پس تا انتها با ما باشید.

 

EPS چیست ؟

پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده فوم سبک و سفت و سخت است. این ماده انتخابی برای صنعت بسته بندی و ساخت و ساز است. راه حل های مقرون به صرفه و عایق کاری کارآمد را ارائه می دهد. همچنین به عنوان یک بسته بندی حمل و نقل کوسن برای کالاهای حساس به ضربه عمل می کند. با جزئیات بیشتر در مورد این ماده همه کاره آشنا شوید.

ویژگی های EPS

 

مقاومت در برابر رطوبت

پلی استایرن منبسط شده ذاتاً در برابر رطوبت مقاوم است. ساختار سلول بسته فوم پلی استایرن منبسط شده از جذب آب جلوگیری می کند و آن را در برابر پوسیدگی، کپک و کپک مقاوم می کند. این ویژگی به ویژه در کاربردهایی که محافظت در برابر آسیب رطوبت ضروری است، مانند مواد عایق برای سقف ها، فونداسیون ها و کاربردهای زیر درجه مفید است. عایق EPS خواص عایق خود را حتی در محیط های مرطوب یا مرطوب حفظ می کند.

پایداری ابعادی

پلی استایرن منبسط شده پایداری ابعادی عالی را نشان می دهد. در طول زمان شکل و اندازه خود را حفظ می کند، حتی زمانی که در معرض تغییرات دما یا رطوبت باشد. این پایداری تضمین می‌کند که محصولات پلی استایرن منبسط شده متناسب و عملکرد مورد نظر خود را تضمین می‌کند و عایق و پشتیبانی ساختاری را ارائه می‌دهد. EPS در شرایط عادی تاب نمی‌خورد، منقبض نمی‌شود و یا منبسط نمی‌شود و آن را به یک ماده قابل اعتماد برای کاربردهای طولانی مدت تبدیل می‌کند.

تطبیق پذیری

پلی استایرن منبسط شده یک ماده بسیار همه کاره است که می تواند برای پاسخگویی به الزامات طراحی خاص قالب گیری و شکل داده شود. می توان آن را در تراکم ها و ضخامت های مختلف ساخت که امکان سفارشی سازی بر اساس کاربرد مورد نظر را فراهم می کند. EPS را می توان به راحتی برش داد، شکل داد و به اشکال مختلف قالب گیری کرد و آن را با طیف گسترده ای از کاربردها در ساخت و ساز، بسته بندی، خودرو و غیره سازگار می کند. جهت تامین و صادرات EPS F405 با ما تماس بگیرید.

صادرات EPS F405

کاربرد پلی استایرن گسترش یافته

 

دریایی و قایقرانی

پلی استایرن منبسط شده در صنایع دریایی برای دستگاه های شناور و شناور کاربرد دارد. برای ایجاد ماژول های شناور، شناورها و دیگر سازه های دریایی که به مواد سبک وزن و بادوام نیاز دارند، استفاده می شود. فوم پلی استایرن منبسط شده در برابر جذب آب مقاوم است و پشتیبانی شناوری قابل اعتمادی را برای قایق ها، اسکله ها و سایر کاربردهای دریایی فراهم می کند.

هنر و صنایع دستی

پلی استایرن منبسط شده یک ماده مورد علاقه برای پروژه های هنری و صنایع دستی است. طبیعت سبک و برش آسان آن، آن را برای ایجاد وسایل، مجسمه ها، مدل های معماری و وسایل تزئینی مناسب می کند. پلی استایرن منبسط شده را می توان به راحتی شکل داد، حک کرد و رنگ کرد و به هنرمندان و صنعتگران وسیله ای همه کاره برای تلاش های خلاقانه آنها ارائه می دهد.

قالب های عایق بتن (ICF)

پانل های فوم پلی استایرن منبسط شده به عنوان بلوک های ساختمانی در ساخت قالب های بتن عایق (ICF) استفاده می شود. فوم پلی استایرن منبسط شده هم عایق و هم پشتیبانی ساختاری را فراهم می کند و در نتیجه سازه هایی با انرژی کارآمد و بادوام ایجاد می کند.

EPS F405

مواد F405 یک ضد شعله غیر HBCD کلاس EPS است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بالای 20k/m³ پس از مرحله انبساط چندگانه استفاده شود و برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا و قالب گیری با ضخامت مقطع 20 میلی متر و بالاتر مناسب است.

مواد EPS F405 به طور کلی برای محصولات کیس و بسته بندی، کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد، در کاربردهای صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای کاربرد بتن سبک استفاده می شود.

نوع بسته بندی

بسته بندی برای مواد EPS F405 به صورت زیر می باشد :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی

مواد F405 باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل انبساط، توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، ظرف مدت سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش مواد EPS F400

 

  • همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان پیری مواد قابل تغییر باشد.
  • از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مد شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.
  • F405 در تراکم بالای 20 کیلوگرم بر متر مکعب در یک انبساط منفرد قابل گسترش است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.
  • از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

 

احتیاط

  • مواد F400  باید به طور محدود از جرقه و شعله جلوگیری شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.
  • EPS F400 برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

قیمت و فروش EPS F405

بازرگانی افشین کرمی مواد F405 درجه یک را در اختیار مشتریان قرار می دهد  و با بیش از یک دهه سابقه و تجربه در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری از جمله تامین کنندگان اصلی مواد پلیمری در بازار است.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS F405 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد F405 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

Rate this post