صادرات EPS F300

مواد EPS F300 یک پلی استایرن گسترش یافته است که تامین کننده اصلی آن در بازار ایران شرکت بازرگانی افشین کرمی Irplastics می باشد. در این مقاله می خواهیم درباره مواد F300 ویژگی ها ، کاربرد ، نوع بسته بندی و دیگر موارد مهم این گرید مطالبی را ارائه کنیم چرا که در صورتی که بخواهیم خریدار یا مشتری این مواد باشیم باید ابتدا آشنایی نسبی از آن داشته باشیم ، پس تا انتهای متن با ما باشید.

EPS – ویژگی ها و کاربرد

وزن کم EPS نسبت به استحکام و استحکام آن باعث می شود که یک ماده ایده آل برای محافظت از محموله های شکننده باشد در حالی که هزینه های حمل و نقل را به حداقل می رساند. برای مشتریانی که برای نیازهای بسته بندی خود به کنترل دما نیاز دارند، EPS برای عایق کاری آن محصولات عالی است.

EPS همچنین در حال تبدیل شدن به یک ماده محبوب برای استفاده در کاربردهای ساختمانی و ساخت و ساز است و هزینه های ارزان آن آن را به یک راه حل ایده آل برای موارد زیر تبدیل می کند:

 • ژئوفوم
 • سیستم های پانل عایق
 • سیستم های روکش دیوار
 • غلاف وافل
 • عایق سقف

چرا از پلی استایرن گسترش یافته استفاده کنیم؟

 

 • پلی استایرن گسترش یافته (EPS) به طور گسترده در بسیاری از کاربردهای روزمره مورد استفاده قرار می گیرد که وزن سبک، استحکام، دوام، عایق حرارتی و ویژگی های جذب شوک آن مزایای برتری نسبت به سایر مواد دارد. این ویژگی ها، همراه با تطبیق پذیری، عملکرد و مقرون به صرفه بودن آن، EPS را به یک گزینه خوب برای بسته بندی و مصالح ساختمانی انتخابی برای بیش از 50 سال تبدیل کرده است.
 • پلی استایرن گسترش یافته (EPS) بی اثر، غیر سمی و قابل بازیافت است. استفاده از محصولات عایق پلی استایرن منبسط شده (EPS) به طور قابل توجهی انرژی مورد نیاز برای گرمایش و سرمایش را در هر ساختاری که در آن اعمال می شود کاهش می دهد. همراه با هزینه ارزان آن، EPS یک انتخاب همه کاره است و به صرفه جویی در هزینه ها و کاهش ردپای کربن سازه کمک می کند.

صادرات EPS F300

EPS F300

مواد F300 یک کلاس EPS با ضد اشتعال HBCD است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 18-25 کیلوگرم بر متر مکعب مناسب برای قالب گیری با همجوشی خوب و پرداخت سطحی استفاده شود.

گرید F300 به طور کلی برای قطعات کوچک و دیوار نازک با استفاده می شود ، سطح خوب برای موارد و بسته بندی محصول، عایق استفاده می شود. کاربردهایی که نیاز به طبقه بندی آتش سوزی در کاربردهای صنعتی دارند ، در کاربرد صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای کاربرد بتن سبک نیز می توان از این گرید استفاده نمود و چگالی کمتری را می توان پس از چند مرحله انبساط به دست آورد.

 

نوع بسته بندی

بسته بندی برای مواد EPS F300 به صورت زیر می باشد :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی

 

مواد F300 باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه های نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود، توجه داشته باشید که بین پوشش مواد اولیه فاصله ایجاد نشود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، تبدیل را ظرف یک ماه پس از تحویل، تولید شروع کنید.

شرایط پردازش مواد EPS F300

 • همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان پیری مواد قابل تغییر باشد.
 • از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مد شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.
 • F300 قابل انبساط در یک انبساط در تراکم بین 18 کیلوگرم بر مترمربع تا 25 کیلوگرم بر متر مکعب است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.
 • از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

احتیاط

مواد F300 باید به طور محدود از جرقه و شعله جلوگیری شود تا از الکتریسیته ساکن جلوگیری شود، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی روی خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول تامین شود.

F300 برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

مزایای EPS چیست؟

EPS یک ماده سبک وزن با ویژگی های عایق خوب است که مزایایی مانند:

خواص حرارتی (عایق) – EPS رسانایی حرارتی بسیار کمی دارد. این به دلیل ساختار سلول بسته آن است که از 98٪ هوا تشکیل شده است. این هوای محبوس شده در سلول ها رسانای حرارتی بسیار ضعیفی است. از این رو فوم را با خواص عایق حرارتی عالی ارائه می دهد. رسانایی حرارتی فوم پلی استایرن گسترش یافته با چگالی 20 کیلوگرم بر متر مکعب 0.035 – 0.037 W/(m·K) در 10 درجه سانتی گراد است.

ASTM C578 مشخصات استاندارد برای عایق حرارتی پلی استایرن سلولی سخت است. این به خواص فیزیکی و ویژگی های عملکرد فوم EPS در رابطه با عایق حرارتی در کاربردهای ساختمانی می پردازد.

استحکام مکانیکی – تولید انعطاف‌پذیر باعث می‌شود EPS از نظر استحکام همه‌کاره باشد. این قدرت را می توان به تناسب کاربردهای خاص تنظیم کرد. EPS با مقاومت فشاری بالا برای کاربردهای باربری سنگین استفاده می شود. برای EPS ایجاد فضای خالی، می توان از مقاومت فشاری کمتری استفاده کرد.

به طور کلی، ویژگی های مقاومت با چگالی افزایش می یابد. با این حال، ویژگی‌های بالشتکی بسته‌بندی فوم EPS تحت تأثیر هندسه قطعه قالب‌گیری شده و به میزان کمتری، اندازه مهره و شرایط پردازش و همچنین چگالی است.

قیمت و فروش EPS F300

در این مقاله سعی کردیم تا درباره این گرید اطلاعاتی را جهت آشنایی ارائه دهیم. قیمت مواد اولیه پلیمری به عوامل مختلفی از جمله قیمت جهانی و قیمت روز بازار و میزان عرضه و تقاضای بازار بستگی دارد. بازرگانی افشین کرمی مواد F300 درجه یک را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS F300 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد F300 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

Rate this post