صادرات EPS F205

گرید EPS F205 از جمله گریدهایی است که شرکت بازرگانی افشین کرمی جهت فروش و صادرات آن را تامین می کند، شرکت Irplastics تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS F205 در بازار است و مواد درجه یک اصل با قیمت به روز بازار در اختیار مشتریان قرار می دهد. در این مقاله درباره مواد F205 توضیحاتی ارائه می دهیم.

EPS چیست ؟

پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی فوم سفید است. از دانه های جامد پلی استایرن تولید می شود. برای بسته بندی و ساخت و ساز استفاده می شود. این یک ماده فوم با سلول بسته و سفت و سخت است که از:

استایرن – که ساختار سلولی را تشکیل می دهد

پنتان – که به عنوان یک عامل دمنده استفاده می شود

استایرن و پنتان هر دو ترکیبات هیدروکربنی هستند. آنها از فرآورده های فرعی نفت و گاز طبیعی به دست می آیند.

 

EPS 98% هوا است و قابل بازیافت است. این ماده بسیار سبک وزن با مزایای زیر است:

  • رسانایی حرارتی بسیار کم، جذب رطوبت کم و خاصیت بالشتکی عالی دارد.
  • خواص فیزیکی آن در محدوده دمای سرویس آن (یعنی تا 167 درجه فارنهایت/75 درجه سانتیگراد) برای قرار گرفتن در معرض دمای طولانی مدت تغییر نمی کند.
  • مقاومت شیمیایی آن تقریباً معادل ماده ای است که بر اساس آن پلی استایرن است.
  • یکی از محدودیت های جدی فوم پلی استایرن، حداکثر دمای کارکرد پایین آن در حدود 80 درجه سانتی گراد است.

صادرات EPS F205

پلی استایرن منبسط شده چگونه ساخته می شود؟

تبدیل پلی استایرن قابل انبساط به پلی استایرن منبسط شده در سه مرحله انجام می شود:

  • پیش گسترش
  • بلوغ / تثبیت
  • قالب گیری

پلی استایرن از استایرن محصول پالایشگاه نفت خام تولید می شود. برای ساخت EPS، دانه های پلی استایرن با عامل کف کننده پنتان آغشته می شوند. گرانول پلی استایرن در دمای بالاتر از 90 درجه سانتی گراد پیش فوم می شود.

این دما باعث تبخیر عامل کف کننده می شود. بنابراین مواد پایه ترموپلاستیک را 20 تا 50 برابر اندازه اصلی خود باد می کنیم. پس از این، دانه ها به مدت 6-12 ساعت ذخیره می شوند تا به تعادل برسند. سپس مهره‌ها به قالب منتقل می‌شوند تا فرم‌هایی متناسب با کاربرد تولید کنند.

در مرحله نهایی، مهره های تثبیت شده در موارد زیر قالب گیری می شوند:

  • یا بلوک های بزرگ (Block Molding Process) یا طراحی شده در اشکال سفارشی (Shape Molding Process).
  • این ماده را می توان با افزودن مواد افزودنی مانند بازدارنده شعله اصلاح کرد تا رفتار آتش سوزی EPS را بیشتر کند.

EPS F205

F205 یک ضد شعله غیر HBCD کلاس EPS است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 13k/m³ – 18 kg/m³ پس از مرحله انبساط چندگانه استفاده شود و برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا و قالب گیری با ضخامت مقطع 20 میلی متر و بالاتر مناسب است.

EPS F205 به طور کلی برای موارد و بسته بندی محصول استفاده می شود، دیگر مواد ذکر شده جهت کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد، در کاربرد صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای کاربرد بتن سبک نیز می توان از این گرید استفاده نمود.

نوع بسته بندی

بسته بندی برای مواد EPS F205 به صورت زیر می باشد :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

 

صادرات EPS F205

 

ذخیره سازی

مواد F205 باید در مکان‌هایی با تهویه مناسب با دمایی که ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد، نگهداری شود. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه های نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود، توجه داشته باشید که بین پوشش مواد اولیه فاصله ایجاد نشود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش توصیه می شود در صورت باز نشدن بسته، تبدیل را ظرف یک ماه پس از تحویل، تولید شروع کنید.

شرایط پردازش مواد F205

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان پیری مواد قابل تغییر باشد. از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مود شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

مواد F205 در یک انبساط در تراکم های بین 13 کیلوگرم در متر مکعب – 15 کیلوگرم در متر مکعب قابل گسترش است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.از آنجایی که زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

قیمت و فروش EPS F205

همان طور که تا این جا توضیح دادیه به طور خلاصه پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی سلولی سبک است که از گلوله‌های کروی توخالی کوچکی تشکیل شده است که از طریق فرآیند قالب‌گیری در کارخانه‌های ما منبسط می‌شوند تا یک ماده مقرون‌به‌صرفه و بسیار کارآمد در صدها کاربرد مختلف ایجاد کنند.

EPS که گاهی با استایروفوم اشتباه گرفته می شود، یک ماده فوم سفت و سخت است که سبک وزن است، زیرا از 98 درصد هوا تشکیل شده است و خواص عایق شگفت انگیزی دارد. EPS را می توان در اکثر ابعاد یا تراکم تولید کرد. EPS F205 هم در این دسته از مواد قرار می گیرد و به عبارتی زیر مجموعه این دسته از مواد محسوب می شود.

بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی جهت صادرات EPS F205 در بازار است لذا اگر تمایل دارید از قیمت مواد F205 مطلع گردید و اطلاعات بیشتری جهت همکاری کسب نمایید با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

 

Rate this post