صادرات EPS F200

مواد EPS F200 یکی از پلی استایرن های گسترش یافته است که بازرگانی کرمی در زمینه تامین و صادرات آن فعالیت دارد. شرکت بازرگانی Irplastics تامین کننده اصلی گرید F200 در بازار است و سال ها در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری و پتروشیمیایی فعالیت داشته است. حال ما قصد داریم تا درباره صادرات EPS F200 ، ویژگی ها و کاربردهای آن به صورت اجمالی اطلاعاتی را در این مقاله ارائه دهیم ، پس با ما همراه باشید.

 

EPS F200

 

F200 یک کلاس EPS با ضد شعله HBCD است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 10-18 کیلوگرم بر متر مکعب پس از چند مرحله انبساط استفاده شود، این گرید مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا (غیر قابل استفاده برای ساخت) و قالب گیری شکل با یک ضخامت بخش 10 میلی متر و بالاتر  می باشد.

مواد EPS F200 به طور کلی برای محصولات کیس و بسته بندی، کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد، در کاربردهای صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای کاربرد بتن سبک استفاده می شود.

اگر بخواهیم ویژگی هایی برای تمامی گریدهای پلی استایرن ها گسترش یافته ذکر کنیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ضدآب
  • نامحلول
  • غیر رطوبت سنجی
  • تاثیر بالا
  • هدایت حرارتی پایدار طولانی مدت
  • غیر سمی
  • از نظر شیمیایی بی اثر

 

صادرات EPS F200

 

نوع بسته بندی

 

بسته بندی برای مواد EPS F200 به صورت زیر می باشد :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی مواد F200

 

EPS F200  باید در مکان های انباری با تهویه مناسب نگهداری شود و درجه حرارت ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش در صورت باز نشدن بسته بندی توصیه می شود تا سه ماه پس از تولید استفاده شود.

 

شرایط پردازش مواد EPS F200

 

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان کهنه شدن مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مود شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

F200  در یک انبساط منفرد در تراکم های بین 10 کیلوگرم در متر مکعب – 18 کیلوگرم در متر مکعب قابل گسترش است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

به عنوان زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود و این موضوع به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

 

احتیاط

 

باید به طور محدود از جرقه و شعله دور شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

مواد EPS F200 برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

 

صادرات EPS F200

قالب گیری EPS

 

تولید محصولات ساخته شده از EPS در 3 مرحله انجام می شود:

  1. پیش گسترش

مقدار اندازه گیری شده از دانه های پلی استایرن منبسط شده در یک پروفوامر ریخته می شود. بخار از طریق این دانه ها و همچنین مقدار کمی (معمولاً حدود 5٪ وزنی) پتان که یک عامل دمنده است، به گردش در می آید. مهره ها متعاقباً حدود 40 بار منبسط می شوند. دانه های پلی استایرن منبسط شده به یک قیف ذخیره سازی منتقل می شوند.

  1. بالغ شدن

ماده سرد می شود و پنتان مایع می شود که خلاء جزئی در داخل مهره ایجاد می کند. دانه های پلی استایرن منبسط شده بین 12 تا 24 ساعت ذخیره می شوند تا به بلوغ کمک کنند و اجازه دهند هوا به درون مهره ها پخش شود.

  1. شکل گیری نهایی

سپس دانه ها با استفاده از بخار حرارت داده می شوند و قالب با مقداری از دانه های منبسط شده از قبل اندازه گیری شده پر می شود. بخار به داخل قالب وارد می شود که دور دانه های پلی استایرن به گردش در می آید و آنها را تا 10 درصد بیشتر می کند.فرآیند بخار کردن متوقف می شود و خلاء برای استخراج آب تغلیظ شده و گرمای باقی مانده کشیده می شود. کانال های آب اضافی به خنک شدن قالب کمک می کند.

قیمت و خرید EPS F200

 

همان طور که گفته شد مواد EPS F200 و به طور کلی پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی سلولی سبک است که از گلوله‌های کروی توخالی کوچکی تشکیل شده است که از طریق فرآیند قالب‌گیری منبسط می‌شوند تا یک ماده مقرون‌به‌صرفه و بسیار کارآمد در صدها کاربرد مختلف ایجاد کنند.

بازرگانی کرمی مفتخر است تا با بیش از یک دهه خدمت و فعالیت در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری و پتروشیمیایی بهترین مواد اولیه را در اختیار مشتریان قرار دهد. صادرات EPS F200 با مواد درجه یک و با قیمت به روز بازار به مقاصد مورد نظر مشتریان گرامی صورت می گیرد.

چنان چه قصد خرید یا صادرات EPS F200 را دارید با همکاران ما در بخش فروش شرکت بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از آخرین و به روزترین قیمت ها مطلع شوید و جهت همکاری از جزییات و نحوه صادرات و فروش مواد F200 اطلاعات لازم را کسب نمایید.

Rate this post