صادرات EPS F105

صادرات EPS F105 از جمله خدمات ارائه شده توسط بازرگانی افشین کرمی است که با توجه به فعالیت گسترده و بیش از یک دهه تجربه شرکت Irplastics می توانید مواد درجه یک را از این شرکت تهیه و یا جهت صادرات مواد F105 با همکاران ما تماس بگیرید.  در این مقاله درباره مواد EPS F105 مواردی به صورت کلی گفته خواهد شد تا آشنایی نسبی از این محصول برای مشتریان ایجاد شود.

در ابتدای مطلب لازم است درباره مواد  EPS به طور کلی اطلاعاتی کسب کنیم سپس به گرید F105 خواهیم پرداخت.

 

EPS ، ویژگی ها و کاربرد

پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده فوم ترموپلاستیک سلولی سفت و بسته است که از دانه های جامد پلی استایرن تولید می شود که از مونومر استایرن پلیمریزه شده و حاوی گاز انبساط (پنتان) حل شده در مهره پلی استایرن است. هر مهره پلی استایرن جامد حاوی مقادیر کمی گاز است که با اعمال گرما (به شکل بخار) منبسط می شود و در نتیجه سلول های بسته EPS را تشکیل می دهد.

این سلول های منبسط شده تقریباً 40 برابر حجم مهره پلی استایرن اصلی را اشغال می کنند، و بنابراین با عملیات حرارتی دوم با استفاده از یک قالب، بلوک های بزرگ EPS را می توان به شکل های سفارشی خاص قالب ریزی کرد. EPS را می توان در طیف وسیعی از چگالی از 12 کیلوگرم بر متر مکعب تا 50 کیلوگرم بر متر مکعب قالب گیری کرد و خواص حاصل از آن، مانند مقاومت فشاری، با چگالی تولید تعیین می شود. جهت اطلاع از قیمت مواد EPS F105 با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

محصولات ساخته شده از EPS معمولاً مقاوم در برابر آب، سخت و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه دارند. ساختار پر از هوا دارای هدایت حرارتی پایدار طولانی مدت است، غیر سمی و از نظر شیمیایی بی اثر است. قارچ ها و باکتری ها به دلیل خواص EPS نمی توانند روی EPS رشد کنند.

از آنجایی که EPS 98٪ از هوا ساخته شده است، یکی از سبک ترین مواد بسته بندی موجود است، و بنابراین وزن بسیار کمی به بسته بندی اضافه می کند، که به این معنی است که هزینه حمل و نقل و انتشار سوخت به حداقل می رسد. همچنین بسیار مفید است زیرا می توان آن را به وضوح با محتوای خاصی مانند آرم شرکت علامت گذاری کرد و برچسب را می توان به راحتی مستقیماً به بسته بندی چسباند.

 

صادرات EPS F105

 

فوم پلی استایرن نیز سخت است و ماتریکس سلولی مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه و جذب ضربه برای محافظت از محصولات ایجاد می کند و آن را به یک بسته بندی ایده آل در بسیاری از کاربردها تبدیل می کند و شامل محافظت از انواع اجزای الکتریکی از تلفن همراه گرفته تا یخچال فریزر می شود.

به دلیل سطوح بالای عایق حرارتی (به دلیل ساختار سلول بسته وزن سبک، استحکام پایدار و یکپارچگی ساختاری طولانی مدت)، EPS از قبل از دهه 1970 در کاربردهای ساختمانی استفاده شده است. EPS به طور گسترده در دیوارها، سقف ها و کف ها استفاده می شود، جایی که مقاومت فشاری آن را می توان برای سیستم های خاص مانند ساخت تیر و بلوک، سیستم های گرمایش از کف و زیر دال های کف بتنی تنظیم کرد.

همچنین برای پر کردن فضاهای خالی و در تراکم‌های بالاتر، به‌عنوان پایه‌ای برای خاکریزهای جاده‌ای یا ریلی که مواد پرکننده سنتی بیش از حد سنگین هستند، مشخص شده است. این ماده دارای مزیت در مراکز شهر کاهش ازدحام و ترافیک با تحویل حجم زیاد محصول با کارآمدتر از هاردکور است.

کاربردهای تخصصی دیگری مانند حفاظت از فونداسیون ها نیز برای این مواد وجود دارد.

 

EPS F105

F105 یک EPS کلاس ضد شعله غیر HBCD است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 12 k/m³ – 20 kg/m³ پس از چند مرحله انبساط و استفاده شود. مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا و قالب گیری شکل با ضخامت مقطع 20 میلی متر و بالاتر.

F105 به طور کلی برای محصولات کیس و بسته بندی، کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد، در کاربردهای صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای کاربرد بتن سبک استفاده می شود.

 

نوع بسته بندی

بسته بندی برای مواد EPS F105 به صورت زیر می باشد :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

 

ذخیره سازی مواد F105

EPS F105 باید در مکان های انباری با تهویه مناسب نگهداری شود و درجه حرارت ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش در صورت باز نشدن بسته بندی توصیه می شود تا سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش مواد EPS F105

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان کهنه شدن مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مود شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

F105 در یک انبساط منفرد در تراکم های بین 12 کیلوگرم در متر مکعب – 20 کیلوگرم در متر مکعب قابل گسترش است. حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

به عنوان زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود و این موضوع به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

 

صادرات EPS F105

 

احتیاط

باید به طور محدود از جرقه و شعله دور شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

مواد EPS F105 برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

قیمت و خرید مواد EPS F105

EPS ها یکی از محبوب ترین پلیمرها در بین مشترین هستند و به دلایلی که در قسمت های بالاتر گفته شد و ویژگی های منحصر به فردی که دارند بخشی از تقاضای مهم بازار را از آن خود کرده اند. EPS F105 نیز به عنوان یک پلی استایرن گسترش یافته مورد توجه است و همان طور که می دانید قیمت مواد F105 به عوامل مختلفی از جمله قیمت های جهانی و قیمت های اعلامی پتروشیمی ها ، میزان تقاضای بازار و عوامل دیگر بستگی دارد.

بازرگانی کرمی مفتخر است تا با بیش از یک دهه خدمت و فعالیت در زمینه تامین ، صادرات و واردات انواع مواد پلیمری و پتروشیمیایی بهترین مواد اولیه را در اختیار مشتریان قرار دهد. صادرات EPS F105 با مواد درجه یک و با قیمت به روز بازار به مقاصد مورد نظر مشتریان گرامی صورت می گیرد.

چنان چه قصد خرید یا صادرات EPS F105 را دارید با همکاران ما در بخش فروش شرکت بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از آخرین و به روزترین قیمت ها مطلع شوید و جهت همکاری از جزییات و نحوه صادرات و فروش مواد F105  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

Rate this post