صادرات EPS F101

صادرات EPS F101 یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی می باشد. EPS ها پلی استایرن های گسترش یافته ای هستند که دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. در این مقاله می خواهیم تا درباره مواد EPS F101 بیشتر صحبت کنیم و اطلاعاتی را به صورت اجمالی جهت اگاهی بیشتر مشتریان گرامی ارائه دهیم.

در انتهای مقاله نیز بهترین بازرگانی فعال در بازار جهت صادرات EPS F101 را معرفی خواهیم نمود. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

EPS چیست ؟

EPS یا Expanded Polystyrene  را عمدتا با نام یونولیت می شناسیم و به معنای پلی استایرن گسترش یافته می باشد. این ماده به دلیل ویژگی هایی که دارد در زمینه های مختلفی مانند ساختمان سازی و بسته بندی مورد استفاده زیادی قرار گرفته است. از جمله این ویژگی ها می توان پایین بودن وزن EPS را نام برد ، این ماده به لحاظ وزنی بسیار سبک است.

ساختار EPS به صورتی ست که در حدود 98 درصد آن را هوا تشکیل می دهد و رسانای گرمایی آن بسیار پایین است ، لذا این مواد خاصیت عایق سازی را دارا هستند، چرا که گرما در اعضای تشکیل دهنده این مواد به سختی عبور می کند و به دلیل این ویژگی آن ها را به یک عایق گرمایی بسیار خوب تبدیل کرده است. EPS F101 یکی از گریدهای پلی استایرن گسترش یافته است.

دیواره سلولی مواد EPS ضد آب است و اگر آن ها را در آب شناور کنیم به حد بسیار کمی آب را به خود جذب می نمایند و بنابراین می توان گفت که EPS آب را به خود جذب نمی کند. هم چنین این مواد در برابر فرسودگی و تغییرات آب و هوایی مقاومت بسیار بالایی دارند و در برابر محلول های نمکی و قلیایی و آب نیز مقلومت شیمیایی بالایی دارند. ایی پی اس می تواند در زمان مواجهه با آتش مشتعل شود.

EPS F101

EPS F101 یک کلاس EPS با ضد شعله HBCD است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 12 20 کیلوگرم بر متر مکعب استفاده شود. این گرید می تواند پس از چند مرحله انبساط، مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا (غیر قابل استفاده برای ساخت) و قالب گیری شکل با مقطع استفاده شود. ضخامت 20 میلی متر و بالاتر) باشد.

F101به طور کلی برای کیس و بسته بندی محصول استفاده می شود، دیگر موارد ذکر شده به المان هایی مانند کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد و در کاربرد صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای بتن سبک اشاره دارد.

باید در نظر داشت که برای گرید EPS F101 چگالی کمتری را می توان پس از چند مرحله انبساط به دست آورد.

 

صادرات EPS F101

 

 

بسته بندی مواد EPS F101

نوع بسته بندی برای EPS F101 به صورت زیر است :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

ذخیره سازی

مواد F101 باید در مکان های انباری با تهویه مناسب نگهداری شود و درجه حرارت ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش در صورت باز نشدن بسته بندی توصیه می شود تا سه ماه پس از تولید استفاده شود.

شرایط پردازش EPS F101

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان کهنه شدن مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مود شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

EPS F100 در یک انبساط منفرد در بین چگالی های 12 تا 20 کیلوگرم در متر مکعب قابل گسترش است . حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

به عنوان زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود و این موضوع به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

احتیاط

EPS F101  باید به طور محدود از جرقه و شعله دور شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

F101  برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

قیمت و خرید مواد EPS F101

مواد EPS در بازارهای امروزی جای خود را پیدا کرده اند و بخش هایی از نیاز بازار را به خود اختصاص داده اند و همان طور که گفته شد این مواد کاربرد این مواد بسیار قابل توجه است. ویژگی های منحصر به فرد EPS F101 کاربردهای متنوعی را نیز برای این گرید به ارمغان آورده است که موجب بالا رفتن سطح تقاضای این محصول شده است. در صورتی که مشتری نتواند مواد درجه یک را با بهترین قیمت در بازار تهیه نماید از جهات مختلف متضرر خواهد شد.

جهت صادرات EPS F101 باید مواد درجه یک و به قیمت منصفانه و به روز را تهیه نمود. بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی مواد EPS F101 بهترین و با کیفیت ترین مواد را برای مشتریان عرضه می کند. شرکت Irplastics با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تامین انواع پلی استایرن ها از جمله EPS ها آماده است تا تجربه خود را در اختیار مشتریان گرامی بگذارد تا تجار و فعالان بازار بتوانند تجربه خوبی از فعالیت تجاری خود داشته باشند.

چنان چه قصد خرید یا صادرات EPS F101 را دارید با همکاران ما در بخش فروش شرکت بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از آخرین و به روزترین قیمت ها مطلع شوید و جهت همکاری از جزییات و نحوه صادرات و فروش مواد F101  اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

Rate this post