صادرات EPS F100

صادرات EPS F100 یکی از چندین خدمت ارائه شده توسط شرکت Irplastics می باشد. EPS پلی استایرن گسترش یافته ای است که از نوع جامد پلی استایرن ها به دست می آید. در این مقاله قصد داریم تا درباره EPS F100 صحبت کنیم تا مشتریان گرامی با این پلی استایرن گسترش یافته بیشتر آشنا شوند و در صورت تمایل برای صادرات F100 دانش کامل را از این گرید داشته باشند و در نهایت بهترین بازرگانی در زمینه صادرات EPS F100 را معرفی خواهیم نمود.

پس تا به انتهای مقاله با ما همراه باشید. ابتدا لازم است بدانیم EPS  چیست و چه کاربردی دارد.

EPS و کاربردهای آن

EPS یا Expandable Polystyrene یا پلاستوفوم یک ماده مشتق شده از نفت و گاز است که وزن بسیار پایینی را داراست و به لحاظ رسانش گرمایی رسانای گرمای پایینی را داراست. یک خاصیت EPS  یا پلی استایرن گسترش یافته آن است که این ماده کاملا قابلیت بازیافت دارد و به میزان زیادی نیز در برابر جذب آب مقاوم است.

دمای کاربردی مناسب ذکر شده برای این ماده بین -110 تا +110 درجه سانتی گراد است و به علت خاصیت عایق سازی آن در صنعت ساختمان سازی جهت صرفه جویی گرمایشی و سرمایشی بسیار مفید فایده واقع شده است. لازم به ذکر است اولین کاربرد EPS برای صنعت بسته بندی و دومین کاربرد EPS جهت عایق سازی می باشد. جهت صادرات EPS F100 با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید.

 

EPS F100

F100 یک کلاس EPS با HBCD ضد شعله است که می تواند در تولید فوم EPS در محدوده چگالی بین 7-12 کیلوگرم بر متر مکعب استفاده شود. این گرید می تواند پس از چند مرحله انبساط ، مناسب برای قالب گیری بلوک با کیفیت بالا (غیر قابل استفاده برای ساخت) و قالب گیری با ضخامت مقطع 20 میلی متر و بالاتر باشد.

EPS F100 به طور کلی برای کیس و بسته بندی محصول استفاده می شود. دیگر موارد ذکر شده به المان هایی مانند کاربرد عایق که نیاز به طبقه بندی آتش دارد و در کاربرد صنعتی در داخل آجر پروتون با ضربه گیر و برای بتن سبک اشاره دارد.

 

صادرات EPS F100

 

نوع بسته بندی مواد F100

 

نوع بسته بندی برای EPS F100 به صورت زیر است :

کیسه کاغذ کرافت چند لایه استاندارد (25 کیلوگرم) کیسه بزرگ 800 کیلوگرمی و 1000 کیلوگرمی با پوشش داخلی مانع گاز

 

ذخیره سازی

مواد F100 باید در مکان های انباری با تهویه مناسب نگهداری شود و درجه حرارت ترجیحاً بیش از 25 درجه سانتیگراد نباشد. باید در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب و نور مستقیم خورشید محافظت شود. کیسه نیمه استفاده شده باید به اندازه شرایط اولیه محکم بسته شود و در مدت زمان کوتاهی مصرف شود. به منظور حفظ پتانسیل گسترش در صورت باز نشدن بسته بندی توصیه می شود تا سه ماه پس از تولید استفاده شود.

 

شرایط پردازش EPS F100

همه شرایط پردازش ممکن است با توجه به نوع تجهیزات و زمان کهنه شدن مواد قابل تغییر باشد.

از گسترش مهره ها گرفته تا محصولات بلوک یا مود شکل، کل فرآیند با بخار مدیریت می شود.

EPS F100 در یک انبساط منفرد در بین چگالی های 7 تا 12 کیلوگرم در متر مکعب قابل گسترش است . حداقل چگالی قابل دستیابی ممکن است بسته به نوع گسترش دهنده و شرایط فرآیند متفاوت باشد.

به عنوان زمان نگهداری موقت در سیلوها 5-24 ساعت توصیه می شود و این موضوع به چگالی، جو و شرایط فرآیند بستگی دارد.

احتیاط

EPS F100 باید به طور محدود از جرقه و شعله دور شود، به منظور جلوگیری از الکتریسیته ساکن، تجهیزات و ماشین باید با اتصال زمین کافی در خطوط انتقال محصول و در طول پردازش محصول ارائه شود.

همچنین از تهویه در سطح کف در طول مراحل ذخیره سازی و فرآیند اطمینان حاصل کنید.

F100 برای استفاده در تماس با غذا مناسب نیست و مجاز نیست.

 

قیمت و خرید مواد EPS F100

امروزه در قسمت های مختلفی از نیازهای گوناگون از EPS ها استفاده می شود و همان طور که می دانید کارایی و استفاده از این پلی استایرن گسترش یافته بسیار قابل توجه است.

ویژگی ها و کاربردهای مختلف و منحصر به فرد ذکر شده برای گرید EPS F100 موجب شده است تا تقاضا برای خرید و صادرات این محصول نیز بالا باشد. در صورت عدم آشنایی با این محصول و در نظر گرفته مواد مهم در تهیه و تامین این مواد ممکن است مشتریان متحمل ضررهای متعددی شوند که کمترین آن ضرر مالی است.

جهت صادرات EPS F100 باید مواد درجه یک و به قیمت منصفانه و به روز را تهیه نمود. بازرگانی کرمی تامین کننده اصلی مواد EPS F100 بهترین و با کیفیت ترین مواد را برای مشتریان عرضه می کند. شرکت Irplastics با بیش از یک دهه تجربه در زمینه تامین انواع پلی استایرن ها از جمله EPS ها آماده است تا تجربه خود را در اختیاز مشتریان گرامی بگذارد تا تجار و فعالان بازار بتوانند تجربه خوبی از فعالیت تجاری خود داشته باشند.

چنان چه قصد خرید یا صادرات EPS F100 را دارید با همکاران ما در بخش فروش شرکت بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از آخرین و به روزترین قیمت ها مطلع شوید و جهت همکاری از جزییات و نحوه صادرات و فروش مواد F100 اطلاعات لازم را کسب نمایید.

Rate this post