صادرات کامپاند ضد شعله

صادرات کامپاند ضد شعله یکی از خدمات بازرگانی افشین کرمی است. این کامپاند برای به تاخیر انداختن و جلوگیری از آتش سوزی کاربرد دارد. در این مقاله درباره ی قیمت و فروش این کامپاند و ویژگی های آن توضیحاتی را خواهیم ارایه خواهیم داد.

 

فروش کامپاند ضد شعله

 

گروه بازرگانی کرمی اطلاعات کاملی درباره محصول ارایه شده به مشتریان گرامی می دهد. دیتاشیت محصول نیز در اختیار مشتری قرار داده خواهد شد. با توجه به عواملی مانند نوع و درصد پلیمر پایه، نوع و افزودنی تاخیرانداز شعله و درصد پر کننده قیمت محصول متفاوت خواهد بود.

 

کامپاند ضد شعله – ویژگی ها و کاربرد

 

ویژگی کامپاند ضد شعله آن است که مواد پلاستیک را در برابر احتراق مقاوم می کند و موجب کاهش حرارت ناشی از سوختن می شود. این مواد میزان دود ناشی از سوختن را نیز کاهش می دهد و سرعت پخش شعله را نیز کم می کند.

کاربرد این مواد در صنایع گوناگونی از جمله ساختمان سازی ، لوازم ساختمانی ، برق و الکترونیک می باشد. برای ساخت کابل ها و پنل ها در ساختمان از این نوع از کامپاند استفاده می شود.

قبل از خرید کامپاند ضد شعله مصرف کننده باید با توجه به محصول تولیدی خود گرید متناسب با آن را انتخاب نماید که بسته به نوع محصول نهایی قیمت کامپاند هم متفاوت خواهد بود.

 

پایه های پلیمری که برای کامپاندهای ضد شعله در نظر گرفته می شود متفاوت هستند. این پایه های پلیمری معمولا از نوع پلی پروپیلن ، پلی اتیلن ، پلی آمید و ای بی اس می باشند. هممان طور که گفته شد پایه پلیمری در قیمت کامپاند ضد شعله تاثیر گذار می باشد.

 

خدمات بازرگانی کرمی

 

فروش کامپاند ضد شعله

صادرات کامپاند ضد شعله

تامین و صادرات انواع کامپاند

 

 

جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت روز و نحوه فروش و صادرات انواع مستربچ و کامپاند با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Rate this post