صادرات پلی کربنات  PGPC 0710

صادرات پلی کربنات  PGPC 0710 از جمله خدماتی است که بازرگانی افشین کرمی در مجموعه خود انجام می دهد. شرکت تولید کننده ی این گرید پتروشیمی خورستان می باشد. در این مقاله درباره ی این محصول ویژگی ها و کاربرد آن به صورت اجمالی مواردی ذکر می شود.

 

پلی کربنات چیست ؟

 

پلی کربنات یک ترموپلاستیک است که در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای کاربردهای وسیعی در حوزه های نوین صنعتی می باشد. این مواد در صورت ظاهر شفاف هستند و به عنوان جایگزین شیشه مورد استفاده قرار می گیرند که نسبت به شیشه از سختی و مقاومت بیشتری برخوردار هستند.

این مواد به دلیل ویژگی عدم تبادل حرارت و کاهش میزان هرز انرژی در مناطق گرمسیر و سردسیر برای کاهش میزان هرزانرژی و کاهش هزینه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پلی کربنات  PGPC 0710 – ویژگی ها و کاربرد

 

این گرید در دسته گریدهای تزریق قرار می گیرد و در حیطه ی قالب سازی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد 0710 در برابر خط و خش مقاوم هستند و خاصیت مکانیکی بسیار خوبی دارند. این مواد چقرمگی بسیار خوبی دارند و در صورت قرار گیری در معرض آتش شعله ور نشده و قابلیت اشتعال پذیری ندارند فقط به آرامی ذوب می شوند.

این گرید در زمینه خودروسازی برای تزیینات مربوط به خودرو ، برای تولید قطعات صنعتی ، تولید لوازمات خانگی نیز کاربرد دارد.

 

صادرات پلی کربنات  PGPC 0710

 

معایب پلی کربنات ها :

 

ورق های پلی کربناتی مانند دیگر محصولات دارای مزایا و معایبی هستند از جمله این معایب می توان به کدر شدن و خش پذیری آن اشاره نمود. در هنگام آتش سوزی نیز دودزا هستن. دیگر عیب این محصول بهای گران آن است. در زمان فصول گرم سال موجب گرمایش بیش از حد در قسمت زیرین این ورق ها می شود.

 

خدمات بازرگانی کرمی

 

فروش پلی کربنات  PGPC 0710

صادرات پلی کربنات  PGPC 0710

 

 

جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت روز و نحوه فروش و صادرات مواد 0710 با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)