صادرات هیدروکربن سبک

صادرات هیدروکربن سبک از جمله مواد صادراتی پتروشیمی های ایران محسوب می شود که بازرگانی کرمی در زمینه تامین و صادرات این ماده شیمیایی فعالیت می کند.

در این مقاله قصد داریم تا درباره این مواد ویژگی ها کاربردها و نحوه صادرات آن توضیحاتی به صورت اجمالی ارائه دهیم.

 

هیدروکربن سبک چیست ؟

 

هیدروکربن ها در زندگی روزمره ما حضور دارند اما به علت رواج نداشتن نام آن ها در بین مردم از وجود ان ها بی خبریم. به عنوان مثال یکی از هیدروکربن های معروف بنزین است که به صورت روزانه در حال استفاده در سطح گسترده ای می باشد.

هیدروکربن ها از دو ماده ی کربن و هیدروژن تشکیل می شوند و در نفت خام وجود دارند. پس از آن که هیدروکربن ها تولید می شوند در دو دسته ی اصلی هیدروکربن های سبک و هیدروکربن های سنگین قرار می گیرند. در این مقاله درباره ی نوع سبک ان صحبت خواهیم کرد.

طریق تولید هیدروکربن سبک بدین صورت است که مواد قابل اشتعال مانند برش سبک نفت یا مایعات گازی و بوتیل استات با اکتانی نزدیک به بنزین را ترکیب می کنند.پس از تصفیه در پالایشگاه به زیر گروه های شامل هیدروکربن های 5 تا 12 کربنی تقسیم بندی می شود.

 

کاربرد و ویژگی هیدروکربن سبک

 

این مواد دارای دامنه تقطیر 142 الی 200 درجه سیلسیوس و دانسیته ی آن ها زیر 0.8 گرم بر سانتی متر مکعب می باشد. کاربردی که برای این هیدروکربن ذکر می شود در زمینه  موتور های درون سوز بنزینی ، لوازم نفت سوز خانگی، صنعتی ، حلال ها ، رقیق کننده ها ، لاک ها ، تینرهای رنگ رزی ، جلا دهنده ها ، سوخت های گرمایشی و … می باشد.

 

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

 

تامین و فروش هیدروکربن سبک

صادرات  هیدروکربن سبک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت ها ، نحوه صادرات و فروش هیدروکربن سبک با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید.

4.7/5 - (3 امتیاز)