صادرات مستربچ پرکننده

صادرات مستربچ پرکننده به عنوان یک مستربچ پرکاربرد توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. این نوع از مواد به صورت فیلر یا پرکننده هستند و برای کاهش هزینه ی قیمت تمام شده و بالا رفتن کیفیت و خواص مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مستربچ چیست ؟

 

مستربچ ها از سه جز اصلی به شرح زیر تشکیل شده است:

افزودنی : در این جز میزان استفاده از افزودنی بسته به آن که پایه ی پلیمری چه چیزی است و نوع افزودنی و قدرت ان به چه میزان است ، متفاوت می باشد.

عامل سازگارکننده : یکی از مهم ترین روش های پخش افزودنی یا رنگ ترکیب یک پلیمر مذاب می باشد.

پلیمر پایه : پایه پلیمری شامل پلی اتیلن ، پلی استایرن ، پلیمر آلکیدی ، پلی پروپیلن و اتیلن وینیل لستات می باشد. البته واکس هایی با وزن مولکولی پایین نیز پایه پلیمری محسوب می شوند.

مستربچ ها با توجه به پایین آورن هزینه ها و قیمت ها و همچنین کاهش میزان استفاده از نیروی کار و انرژی مورد توجه هستند.

صادرات مستربچ پرکننده

ویژگی ها و کاربرد مستربچ پرکننده

 

مستربچ کربنات کلسیم یک نوع از پرکننده ها محسوب می شود که به دلیل رنگ سفید آن در مواردی که محصول سفید است مورد استفاده قرار می گیرد. پرکننده ها باعث بالا بردن دانسیته محصول می شوند و میزان جمع شدگی پس از سرد شدن را کاهش می دهند.

همان طور که گفته شد استفاده از مستربچ ها در هر نوعی موجب کاهش قیمت ها می شود. با توجه به کاهش میزان استفاده از پلاستیک در کنار مصرف از مستربچ پرکننده در نهایت میزان آسیبی که در نتیجه ی استفاده از پلاستیک ها به محیط زیست زده می شود کاهش می یابد.

کاربردی که برای مستربچ کربنات کلسیم می توان ذکر کرد برای تولید استرهای اشباع نشده و پلی اترها می باشد. از مستربچ های پرکننده برای محصولات یک بار مصرف استفاده می شود.

 

میزان استفاده از مستربچ

میزان و درصد استفاده از مستربچ به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند میزان ضخامت فیلم پلیمری ، میزان پوشش دهی و غلظت و میزان کیفیت مستربچ

 

خدمات بازرگانی کرمی

صادرات مستربچ پرکننده

فروش مستربچ پرکننده

تامین انواع مستربچ

 

برای کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه فروش و تامین انواع مستربچ با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

Rate this post