صادرات مستربچ سفید

صادرات مستربچ سفید به عنوان یکی از مستربچ های پرکاربرد در سر تا سر جهان توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. در این مقاله درباره ی قیمت ها ، صادرات و دیگر عوامل توضیحاتی کوتاه ارائه خواهی کرد. در ابتدا لازم است بدانیم مستربچ چیست و سپس با نوع سفید آن آشنا شویم.

 

مستربچ چیست؟

 

مستربچ ها به صورت انواع رنگی و افزودنی از سه جز اصلی پایه پلیمری ، عامل سازگارکننده فعال و مواد شیمیایی افزودنی تشکیل می شود. از انواع افزودنی و انواع رنگی مستربچ ها در ترکیب با مواد پلیمری استفاده می شود.

مواد پایه مصرفی درآن ها شامل پلی آمیدها ، پلی اتیلن ها ، پلی کربنات ، پلی پروپیلن و پلی استایرن می باشد. از مزایایی که با استفاده از مستربچ به دست آورده می شود می توان به :

ثبات بیشتر خاصیت ها و رنگ

شفافیت بالاتر و کاهش کدری محصول

کاهش هزینه ها

یکنواختی و پراکندگی مناسب و بهتر رنگ در محصول

عدم پخش ذرات و پیگمنت ها در هوا و کاهش خظر بیماری ها

کاهش هزینه استفاده از نیروی کار

 

اشاره نمود.

 

صادرات مستربچ سفید

ویژگی ها و کاربرد مستربچ سفید

 

به واسطه استفاده از مستربچ سفید میزان کدری محصول کاهش یافته و شفافیت و براقیت آن بالاتر می رود. در برخی از محصولات دارای تاییدیه سازمان غذایی است. در صورت قرار گیری در معرض شعله و حرارت می توان پایدار بماند و فاقد اشتعال پذیری می باشد.

با استفاده از مستربچ سفید میزان مقاومت در برابر گرمای محصول بالاتر می رود و موجب مقاومت در برابر اشعه فرا بنفش خورشید می شود.ظاهر محصول را به لحاظ میزان درخشندگی و زیبایی ارتقا می دهد و موجب پوشش دهی یکنواخت آن می شود.

به دلیل خواص و ویژگی های این مواد در صنایع مختلفی از جمله صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید کالاهایی مانند نایلون ها ، نایلکس ها ، ظروف یکبار مصرف ، فیلم های پلی اتیلنی کاربرد دارد.

در دیگر صنایع مانند کشاورزی ، تولید قطعات پلیمری ( اکستروژنی و تزریقی ) ، لوله سازی ، فیلم ، بسته بندی و … نیز کاربرد دارد.

صادرات مستربچ سفید

قیمت مستربچ سفید

 

قیمت مستربچ سفید با توجه میزان تیتان استفاده شده و کشور سازنده ی تیتان متفاوت است و به این دو عامل بستگی دارد. البته که تغییرات ارزی نیز در بروی قیمت مستربچ ها موثر می باشد. هر چه میزان تیتان استفاده شده بیشتر باشد کیفیت و قیمت بالاتری را مشاهده خواهیم کرد.

 

خدمات بازرگانی کرمی

 

صادرات مستربچ سفید

فروش مستربچ سفید

تامین انواع مستربچ

 

 

 

برای کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه فروش و تامین انواع مستربچ با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)