تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

قیمت مواد ۵۲۱۸ HDPE

قیمت مواد ۵۲۱۸ مانند سایر پلی اتیلن ها تحت تاثیر موارد مختلفی قرار دارد و با توجه به عوامل اصلی که قیمت ها تحت تاثیر آن قرار می گیرد قیمت مواد ۵۲۱۸ نیز متغیر خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با این مواد بیشتر آشنا کنیم.

همان طور که می دانید مواد ۵۲۱۸ از گرید تزریق می باشند و بنابراین موارد مصرف این مواد در کاربردهایی است که نیازمند فرآیند تزریق است.

در طی فرآیند تزریق و قالب گیری تزریقی مواد مذاب با فشاری که در ان محفظه وارد می شود به داخل قالب ها تزریق می شوند.قالب گیری تزریقی نیز بهترین راه برای تولید محصولات پلاستیکی می باشد.

آیا تاکنون به اسباب بازی ها و نحوه ی شکل گیری اجزای اسباب بازی ها توجه نموده اید؟

قیمت مواد 5218

اسباب بازی ها از جمله مواردی هستند که با استفاده از این مواد و در طی فرآیند تزریق در طرح ها و رنگ های مختلف تولید وعرضه می شوند.

آیا تاکنون به ظروف پلاستیکی آشپزخانه توجه کرده اید که از چه موادی و چگونه با ظرافت شکل گرفته و ساخته شده اند؟

ظروف آشپزخانه نیز از مواد ۵۲۱۸ در شرایط تزریق این مواد به داخل قالب های مخصوص تولید می شود.

قیمت مواد 5218

آنچه که در کاربرد مواد ۵۲۱۸ لازم به توجه است این است که از این مواد در زمینه ی کاربردهایی که در فرآیند تزریق نیاز به سرعت بالا برای تولید محصول است یا قالب ها و قطعه هایی که دیواره های نازک دارند مورد استفاده قرار می گیرد و فرآیند تولید این محصولات را آسان تر و راحت تر می نماید.

در زمینه ی تولید لوازم خانگی ای که در ساخت بدنه یا قطعات ان ها از مواد پلیمری و پلاستیکی استفاده می شود از این مواد استفاده می شود.

مواد 5218

قیمت مواد ۵۲۱۸ مانند دیگر پلیمرها تحت تاثیر قیمت دلار و ارز قرار می گیرد.در این زمان که قیمت ارز در حال نوسان است و به شدت رشد نموده است قیمت پلیمرها نیز به شدت رشد نموده است.

البته که تاثیر شرایط تحریم و بحران پاندمی کرونا نیز بر رشد قیمت پلیمرها بی تاثیر نبوده است و به نوعی همه ی این عوامل دست به دست هم داده است تا قیمت مواد پلیمری افزایش چشمگیری داشته باشد.

جهت اطلاع از قیمت مواد ۵۲۱۸ و دیگر پلیمرها و ارایه انواع خدمات بازرگانی با گروه بازرگانی افشین کرمی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*