خرید مواد اولیه پلاستیک

قیمت روز مواد اولیه پلاستیک را از ما بخواهید

واردات مواد اولیه شیمیایی

آیا می دانید سالیانه بیش از ۳۰ میلیون دلار مواد اولیه شیمیایی از کشورهای اروپایی جهت تامین نیاز کارخانجات وارد می گردد؟

از فعالیت های ما در زمینه ی تامین مواد اولیه شیمیایی در صنعت پلاستیک می توان اشاره کرد شامل واردات پلی استایرن ، پلی اتیلن، EVA و پلی کربنات می باشد . گروه بازرگانی افشین کرمی از وارد کنندگان عمده مواد شیمیایی به عنوان یک شرکت پیشتاز و واردکننده مقصد انواع مواد شیمیایی در ایران است و به دلیل تحریم های اعمال شده بیشترین فعالیت وارداتی مواد شیمیایی ما از کشورهای چین – هند – کشورهای آسیایی و کره است.

بر اساس کتاب مقررات صادرات و واردات از کد تعرفه گمرکی ۲۸۰۱ تا ۳۸۲۶ جزو کالاهای شیمیایی هستند که ما علاوه بر واردات مواد شیمیایی صنعتی ، ترخیص کالاهای شیمیایی هم انجام می دهیم . چنانچه زمینه کاری شما مواد شیمیایی می باشد و نیاز به واردات مواد شیمیایی دارید ما ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی نیز انجام می دهیم.

با توجه به اینکه تنها تولید کنندگان در صنایع پتروشیمی و صنایع پایین دستی مجاز به واردات محصولات پتروشیمی هستند و بازرگانانی که دارای سابقه واردات در همان ردیف تعرفه کالا در دو سال اخیر می باشند و اینگونه کمبود مواد اولیه واحد های تولیدی، باعث گرانی محصولات شده ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تجارت بی خطر و پر سودی داشته باشیم . ما می توانیم هر نوع مواد پلیمری و شیمیایی را به هر میزان به صورت مشارکتی برای شما تامین کنیم . خاطر نشان می گردد در راستای حمایت از تولید داخل کالاهایی که در کشور امکان تولید آن وجود دارد و وارداتش ممنوع می باشد . شما می توانید قبل از اقدام به هر گونه واردات انواع مواد اولیه صنعت پلاستیک از ما استعلام کد تعرفه و گروه کالایی را بگیرید .

لیست محصولات پلیمری وارداتی :

POM:

KOCETAL K300, LG N109, FORMOSACON , M090, TICONA C9021

گریدهای مختلف PA

EUROTEC, AKULON, TISAN, KOPLA

گریدهای مختلفABS:

POLYLAC777B – ۷۷۷D-7776 از شرکت CHEIMEI

گریدهای مختلف PMMA:

محصول CM205-CM203  از شرکت CHEMICEI

گریدهای مختلف EVA:

شرکت HANWHA ، EVA1528, 1316, 1315,1533.,1157,1317,1326,1529,1520,2050

شرکت LOTTE و HONAM    EVA VS430-