تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

قیمت مواد ۵۴B04 پتروشیمی لرستان

قیمت مواد ۵۴B04 به عنوان یکی از پلی اتیلن های سنگین HDPE مانند دیگر پلیمرها از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرد و مواد ۵۴B04 از گرید تزریق می باشند.

همان طور که می دانید پلی اتیلن های سنگین نسبت به دیگر انواع و زیر مجموعه های پلی اتیلن چگالی و وزن مولکولی بالاتری را داراست مواد ۵۴B04  هم به عنوان یک پلی اتیلن سنگین دارای این خاصیت می باشند.

پلی اتیلن سنگین یک خاصیت بسیار مهمی که دارد ان است که برای طبیعت بسیار مفید است یعنی پس از مصرف قابلیت بازیافت را دارد که این امر موجب می شود تا هم محصولات دیگری بتوان تولید نمود و هم به لحاظ خطراتی که پلاستیک ها برای طبیعت می توانند داشته باشد ، از میزان این خطر کاسته شود.

در پلی اتیلن سنگین یکی دیگر از خواص ان میزان سختی بالاست که این امر موجب می شود تا انعطاف پذیری آن کاهش یابد.

علت این سختی در این دسته از مواد فشرده بودن زنجیره ی مولکولی یا به عبارت دیگر دانسیته ی بالای آن می باشد.

دلیلی که از پلی اتیلن سنگین در بسته بندی ظروف مواد غذایی و شیمیایی استفاده می شود آن است که این مواد دارای نفوذپذیری بسیار پایین و سفتی بالا هستند. مواد  ۵۴B04  نیز در زمینه ی تولید جعبه ها و بطری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگر انواع پلی اتیلن سنگین جهت استفاده در تولید لوله های انتقال آب و فاضلاب و همچنین لوله های انتقال گاز طبیعی به کار می روند.

پرمصرف ترین عضو از خانواده ی پلاستیک ها پلی اتیلن های سنگین HDPE هستند.

نکته ی دیگر درباره ی این مواد عایق بودن انها در برابر جریان الکتریسیته می باشد و اگر در برابر حرارت مستقیم قرار گیرد از بین می رود.

پلی اتیلن ۵۴B04 با نام شیمیایی ۵۴B04 با ظاهری به شکل گرانول های شفاف در کشور ایران و توسط شرکت پتروشیمی لرستان در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تولید و به بازار عرضه می گردد.

گروه بازرگانی افشین کرمی با سال ها تجربه در زمینه ی تامین ، صادرات و واردات و انجام خدمات بازرگانی آماه است تا تجربه ی خود را در خدمت مشتریان قرار دهد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر و کامل تر از قیمت مواد ۵۴B04 با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*