کاربردهای HDPE 5110

در این مقاله قصد داریم تا شرحی را درباره ی کاربردهای HDPE 5110 به عنوان یکی از پلی اتیلن های مهم ارائه دهیم. به طور کلی و به صورت رایج پلی اتیلن های در سه دسته ی اصلی پلی اتیلن سبک ، پلی اتین سنگین و پلی اتیلن سبک خطی دسته بندی می شوند. مواد 5110 در دسته گریدهای پلی اتیلن سنگین قرار می گیرد که چگالی بالاتری را نسبت به دیگر انواع آن داراست. این مواد برای تولید فیلم های نازک تولید و طراحی شده است.

کاربردهای HDPE 5110

پلی اتیلن 5110

 

پلی اتیلن سنگین 5110 دارای استحکام مناسبی است و در برابر نوسانات دمایی نیز استحکام قابل قبولی را دارد ، در نتیجه دمای ذوب بالایی را نیز داراست. این مواد دارای کاربری های عمومی است و برای تولید انواع فیلم به روش بلوینگ مورد استفاده قرار می گیرد. استحکام کششی در این مواد مناسب و نحوه توزیع مولکولی به صورت یکسان می باشد.

کاربردهای HDPE 5110

کاربردهای HDPE 5110

 

این مواد به دلیل خواص و ویژگی هایی که دارند کاربردهای مختلفی را نیز در صنعت دارا هستند. از جمله کاربردهای این محصول اکستروژن ، فیلم دمیده ، کیسه ها واصلاح چگالی می باشد. از این مواد برای تولید نایلون های عریضی که در کشاورزی و صنعت کاربرد دارند استفاده می شود. به علت پیوستگی مولکولی خوب در این ماده گزینه ی خوبی برای تولید نایلون عریض محسوب می شود.

کاربردهای HDPE 5110

از مواد 5110 به دلیل خاصیت خوبی که در زمینه چاپ پذیری دارد برای تولید نایلون ها و کیسه های چاپی استفاده می شود. برای تولید نایلکس ها ، فیلم های شرینک و کیسه های مورد استفاده در پتروشیمی نیز استفاده می شود. به علت مقاومت محیطی و شیمیایی خوب این مواد در زمینه تولید کیسه های مربوط به پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای HDPE 5110

پلی اتیلن 5110 همچنین برای تولید کیسه های خرید ، فیلم های نازک با کیفیت بالا و گونی های مواد غذایی با استحکام بالا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

 

فروش پلی اتیلن 5110

صادرات مواد  HDPE 5110

صادرات مواد  پلی اتیلن 5110

تامین انواع گریدهای پلی اتیلن سنگین

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی تامین ، قیمت و نحوه صادرات مواد HDPE 5110 با گروه بازرگانی افشین کرمی تماس حاصل نمایید.

3/5 - (1 امتیاز)