فروش مواد اولیه پلاستیک

فروش مواد اولیه پلاستیک

مواد اولیه پلاستیک برای صنایع گسترده و مختلف مورد استفاده قرار می گیرد،  که می توان به عنوان یکی از اصلی ترین کاربردهای آنها صنایع پتروشیمی را نام برد.  برای فروش مواد اولیه پلاستیک نیز سايت ها و فروشگاه های آنلاین محصولات را با کیفیت خوب و قیمت مناسب در اختیار متقاضیان و تولید کنندگان در صنایع و کارخانجات قرار می دهند.

شرکت بازرگانی کرمی با چندین سال سابقه در زمینه فروش مواد اولیه پلاستیک و  عرضه انواع مواد اولیه پلاستیک و خدمات پس از فروش گامی بزرگ را در جهت رونق اقتصادی و صنعتی برای تولید کا خانات و صنایع تزریق پلاستیک برداشته است.

مواد اولیه پلاستیک را چگونه تهیه و خریداری کنید؟

کاربرد پلاستیک و مواد اولیه آن امری اجتناب ناپذیر در صنایع مختلف می باشد.  چنان که بدون وجود پلاستیک نمی توان تولیدات و محصولات مختلف را تهیه کرد.  پلاستیک در حال حاضر در تمام جنبه های زندگی مدرن بشر دیده می شود.

وجود مواد اولیه پلاستیک نیز یکی از اساسی ترین نیازهای صنایع مختلف می باشد. همچنین برای تولید قطعات پلاستیکی در شرکت های ارائه دهنده خدمات تزریق پلاستیک نیاز به مواد اولیه رکن اصلی ساخت و تولید را تشکیل می دهد. به طوری که  بدون این مواد استفاده از  ماشین ها و دستگاه های بزرگ در صنعت کاربرد و کارآیی ندارد.

برای فروش مواد اولیه پلاستیک شرکت های زیادی هستند که پلیمرها را به عنوان مواد تشکیل دهنده پلاستیک ها عرضه می کنند.

پلیمرها مولکول های درشتی می باشند که از واحدهای تکرار شونده تشکیل شده اند. تولید آنها به صورت مصنوعی می باشد،  و به صورت طبیعی نیز در محیط اطراف وجود دارند. رزین یکی از پرکاربرد ترین پلیمرها در فرآیند تولید پلاستیک می باشد که در صنایع مختلف تزریق پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.

برای تهیه مواد اولیه پلاستیک،  شرکت های ارائه کننده این مواد با استفاده از بهترین ماشین آلات و ابزارهای مخصوص تزریق پلاستیک محصولاتی با کیفیت را عرضه و در اختیار مشتریان خویش قرار می دهد.  این مواد در کوتاه ترین زمان ممکن و با کیفیت عالی به فروش می رسند.

چه پلیمرهایی در تهیه پلاستیک کاربرد دارند؟

همانطور که گفته شد رزین یکی از پلیمرهای صنعتی برای تولید پلاستیک است. دلیل کاربرد زیاد رزین عملکرد خوب آن می باشد.  اغلب صنایع از پلیمرهای صنعتی برای تهیه مواد اولیه پلاستیک استفاده می کنند.

در واقع مواد اولیه پلاستیک دارای تنوع هستند که کاربرد آنها در صنایع مختلف به نیاز قطعه نهایی مورد نظر از ماده اولیه خاصی بستگی دارد. برای اینکه قطعه تولید شده از پلاستیک به لحاظ جنس و کیفیت مناسب و استاندارد باشد،  انتخاب ماده اولیه بسیار دارای اهمیت است.

همچنین انتخاب نوع ماده اولیه در قیمت گذاری قطعه تولید شده  نیز تاثیر مستقیم می گذارد.

شما می توانید با مراجعه به سایت irplastics.com محصول مورد نظر خود را دریافت کنید.

انواع مواد اولیه پلاستیک

پلیمرها شامل معمولی و مهندسی و فوق مهندسی هستند.  از مهم ترین پلیمرهای معمولی و عادی می توان به پلی اتیلن،  PVC و پلی پروپیلن،  پلی استایرن و پلاستیک ABS اشاره کرد.  پلیمرهای مهندسی نیز الاستومرها،  پلی آمیدها،  پلی استال،  پلی کربنات می باشند.

ویژگی این پلیمرها مقاوم بودن آنها است،  و اینکه در دماهای بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد قابل استفاده هستند.

از مهم ترین پلیمرهای فوق مهندسی نیز می توان تفلون و پودر آن،  پلیمر اتراترکتون یا PEEK را نام برد.  این پلیمرها به روش های خاصی ساخته شده و در روش های خاصی از علم مهندسی پلیمر استفاده می شود.

برای خرید بهتر است کدام یک از پلیمرها را تهیه کرد؟

همانطور که گفتیم پلیمرهای صنعتی از پر کاربردترین مواد برای تولید پلاستیک هستند.  اما خانواده پلی اتیلن ها پلیمرهای غالبی برای فرآیند تزریق پلاستیک می باشند. از جمله سایر پلیمرهایی که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار هستند می توان به پلی پروپلین،  PVC و سایر مشتقات نایلون نیز اشاره کرد.

این پلیمرها بیشتر از سایر مواد اولیه مورد توجه کارخانجات و صنایع به ویژه شرکت های خدمات تزریق پلاستیک هستند.

اما پلی اتیلن ها به دلیل در دسترس بودن بیشترین استفاده را در صنایع به ویژه شرکت های تزریق پلاستیک دارند. تهیه مواد اولیه کمیاب به دلیل گرانی نه تنها برای شرکت های تزریق پلاستیک به صرفه نیست،  بلکه برای فرد سفارش دهنده نیز مقرون به صرفه نمی باشد.

زیرا که هزینه های تولید با مواد اولیه کم در دسترس بسیار خواهد بود و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. اما قیمت تمام شده قطعه پلاستیکی تولید شده با مواد در دسترسی چون پلی اتیلن ها هم برای سفارش دهنده و هم گیرنده سفارش کاملا توجیه اقتصادی دارد و مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش مواد اولیه پلاستیک از شرکت بازرگانی افشین کرمی

شرکتبازرگانی افشین کرمی با سابقه درخشان در زمینه فروش قطعات و مواد اولیه پلاستیک توانسته خدمات خوبی را در این زمینه ارائه کند.  این شرکت با بهره گیری از بهترین مواد،  محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد،  که قیمت تمام شده آن برای مصرف کننده و گیرنده سفارش بسیار مقرون به صرفه باشد.

همچنین خدمات پس از فروش شرکت ما در زمینه مشاوره و پشتیبانی می تواند به متقاضیان این اطمینان را بدهد،  که تا مرحله تولید قطعات این شرکت با آنها خواهد بود. زیرا که این شرکت محصولات خود را با تضمین در کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان خویش قرار می دهد.

جهت ارتباط با کارشناسان فروش و همچنین هر گونه مشکل و یا سوالی در زمینه فروش مواد اولیه پلاستیک می توانید از طریق شماره های مندرج در این سایت با ما تماس بگیرید.  تیم بازرگانی ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

شرکت بازرگانی افشین کرمی این تضمین را به شما می دهد تا  انتخابی مناسب برای یک خرید با صرفه و با کیفیت را در اختیار شما قرار  دهد.

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *