تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

مواد ۱۰۷۳۳ – فروش و تامین

مواد ۱۰۷۳۳ یکی از گرید های اكريلونيتريل بوتادين استايرن یا ای بی اس است. این مواد توسط پتروشیمی قائد بصیر (گلپایگان) در ایران تولید می گردد.

همان طور که می دانید ای بی اس ها دارای کاربردهای مختلفی در صنایع مختلف هستند و به علت همین پرکاربرد بودن بسیار مورد توجه و ضروری هستند.تامین مواد ۱۰۷۳۳ نیز به عنوان یکی از این گریدها ضروری می باشد.

درباره ی مواد ۱۰۷۳۳ چه می دانید ؟ آیا می دانید که چه کاربردی دارد و در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد ؟

ای بی اس ۱۰۷۳۳ دارای کاربرد ورق می باشد.

مواد 10733 - فروش و تامین

مواد ۱۰۷۳۳ و به طور کلی انواع ای بی اس ها یک سری مزایا و معایب دارند که لازم است قبل از استفاده و خریداری آن ها به این موارد توجه داشت.

مزایا

مزایایی که این ای بی اس ها و از جمله ای بی اس ۱۰۷۳۳دارند را به شش دسته تقسیم می کنیم : ای بی اس ها دارای سفتی و مقاومت ضربه ای بالا وچشمگیری هستند.مقاومت شیمیایی بالا و مقاومت این پلیمر در مقابل تنش های محیطی و عدم ترک خوردگی در زمان تنش ها از ویژگی های خوب دیگر آن هاست.

اما این پلیمر پرکاربرد و پرمصرف دارای یک سری معایب نیز می باشد از جمله ی ایجاد سم در فرآیند تولید و مقاومت پایین این مواد ای بی اس زمانی که در مقابل شعله قرار می گیرند.

نحوه ی تامین مواد ۱۰۷۳۳

ای بی اس۱۰۷۳۳ یکی از گریدهای تولیدی پتروشیمی پتروشیمی قائد بصیر (گلپایگان) می باشد که این مواد در بسته بندی های ۲۵ کیلوگرمی تولید و عرضه می گردد. این بسته بندی ها به شکل جامبو و کیسه هستند

کاربرد مواد ۱۰۷۳۳

ای بی اس ها به دلیل قیمت نسبتا مناسب شان و به علت وزن پایین و قابلیت تزریق شان باعث می شود تا در کاربردهای گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. مثلا در ساخت قسمت های مختلف خودروها گرفته تا اسباب بازی ها و لوازم پزشکی.

این ویژگی های خاص موجب شده است تا کاربردهای فراوانی برای ای بی اس ها به وجود بیاید.

موارد ایمنی

در زمان استفاده از مواد ای بی اس باید از قرار دادن این مواد در معرض حرارت های بالا اجتناب کرد پرا که این مواد در معرض حرارت بالا قابلیت اشتعال دارند.درباره ی ای بی اس ۱۰۷۳۳ نیز این موارد باید رعایت شود.

نحوه نگه داری

از مواد ای بی اس باید در مکان های خشک و خنک نگه داری شود و در معرض باران ، شعله و نوسانات دمایی قرار گرفته نشود.

مواد ۱۰۷۳۳ یکی از ای بی اس های پرکاربرد توسط شرکت بازرگانی افشین کرمی تامین می شود. جهت اطلاع از نحوه ی تامین ، قیمت و جزییات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*