تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

لغو سفارشات صادرات توسط اروپا و آمریکا

لغو سفارشات صادرات توسط اروپا و آمریکا

در حالی اثر گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان بر تجارت منفی بوده است که گفته شده “سفارش های صادرات پلیمر توسط اروپا و ایالات متحده لغو شده است.” احساسات بازار در این هفته در چین بدبین بوده و پایین آمدن علاقه به خرید، باعث شده که تامین کنندگان خارج از کشور قیمت صادرات را کاهش دهند.البته معامله گران چینی از وجود تقاضا در بازار خبر می دهند.

یک تامین کننده از کشور تایلند به ترتیب فیلم های HDPE و LLDPE را با قیمت ۸۷۰ تا ۸۸۰ دلار در روز CFR چین و ۷۷۰ دلاردر روز CFR در چین به فروش رسانده است. یک تامین کننده کویتی هم فیلم های HDPE و LLDPE را با قیمت ۷۷۰ دلار / تن CFR چین و ۷۵۰ دلار / تن CFR چین برای حمل آوریل اعلام کرده است.

 

یک سازنده قطری به ترتیب LDPE ، LLDPE و فیلم HDPE را با قیمت ۸۲۰ دلار  CFR چین ، ۷۱۰ دلار CFR چین و ۷۲۰ دلار CFR چین ارائه کرده است. عربستان سعودیLDPE با منشاء امارات متحده عربی را با ۸۵۵ دلار / تن CFR چین و ۸۰۰ دلار / تن CFR چینفروخته است، در حالی که فیلم HDPE با همان منشا با قیمت ۷۶۰ دلار / تن CFR چین و ۷۲۰ دلار / تن CFR چین عرضه شده است.

 

معاملات آتی LLDPE مه در هفته گذشته با ۲۸۰ تن  (۳۹ دلار در هر هفته) کاهش یافته و به ۶،۱۲۰ CNY در هر تن (تقریباً ۸۶۲ دلاردر هر تن) در بورس کالاهای دالیان چین در پنجشنبه رسیده است.

 

انتظار می رود که بازار چین با تقاضای اندک در هفته آینده بدون تغییر باشد. بازیگران بازار بر این باورند که ممکن است قیمتها کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*