تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

صادرات پلی استایرن ۱۱۱۵

صادرات پلی استایرن ۱۱۱۵ تولید شرکت پترو پاک توسط شرکت بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. مواد ۱۱۱۵ یکی از گریدهای استفاده شونده در زمینه ظروف یک بار مصرف می باشد.

در این مقابه به شرحی مختصر درباره ی کاربرد ، ویژگی ها و نحوه صادرات این محصول خواهیم پرداخت.

پلی استایرن معمولی ۱۱۱۵

پلی استایرن ها به لحاظ شیمیایی یک هیدروکربن بلند زنجیر محسوب می شوند که مراکز کربنی در آن به گروه های فنیل متصل هستند. در پلی استایرن ها کربن و هیدروژن وجود دارد.

پلی استایرن ها یک ویژگی بسیار مهم دارند و ان هم خاصیت خاصیت دی‌الکتریک بودن مولکول‌های تشکیل‌دهنده این ماده می باشد که این ویژگی موجب استفاده از استایرن ها در صنایع الکتریکی شده است.

صادرات پلی استایرن 1115

ویژگی های پلی استایرن ۱۱۱۵

این مواد دارای دو ویژگی مهم و کلیدی می باشند . ویژگی اول  خاصیت جریان پذیری مناسب ۱۱۱۵ می باشد و ویژگی دوم شفافیت این مواد می باشد.

سستی بین مولکولی که در پلی استایرن ها وجود دارد موجب شده است تا این مواد حالت انعطاف پذیر داشته باشند و بر خاصیت کشسانی این مواد افزوده است.

کاربرد پلی استایرن معمولی ۱۱۱۵

آیا تاکنون به مواد تشکیل دهنده ی ظروف یک بار مصرف توجه نموده ایید ؟

کاربرد PS 1115  در زمینه ی تولید ظروف یک بار مصرف می باشد. این ظروف در عضر حاضر بسیار مورد توجه و پرمصرف هستند و به نوعی زندگی بشر را نیز آسان تر نموده اند.

مقاومت بالایی که مواد پلی استایرن دارند موجب شده است تا از این مواد در ساخت اسباب بازی ها ، لوازم ورزشی و در صنعت اتومبیل‌سازی مورد استفاده و توجه باشند.

مشخصات مواد ۱۱۱۵

فرمول شیمیایی : GPPS 1115

کشور تولید کننده : ایران

تولید کننده: پتروپاک مشرق زمین

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

خرید پلی استایرن ۱۱۱۵

فروش پلی استایرن ۱۱۱۵

صادرات مواد ۱۱۱۵

تامین پلی استایرن معمولی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی تامین ، قیمت و نحوه صادرات پلی استایرن ۱۱۱۵ با گروه بازرگانی افشین کرمی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*