تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

صادرات مواد ۲۴۲۰

صادرات مواد ۲۴۲۰ به عنوان یکی از پلی اتیلن های سبک گرید فیلم توسط بازرگانی کرمی انجام می پذیرد. این پلی اتیلن به دلیل اینکه در دسته ی پلی اتیلن های سبک قرار می گیرد دارای چگالی پایینی می باشد.

بر اساس وزن مولکولی که این مواد دارند به سه دسته ی اصلی و پرمصرف پلی اتیلن سنگین HDPE ، پلی اتیلن سبک LDPE و پلی اتیلن سبک خطی LLDPE تقسیم بندی می شوند.

البته دو نوع دیگر و کم مصرف از پلی تیلن ها نیز وجود دارند : پلی اتیلن های با دانسیته متوسط MDPE و پلی اتیلن با وزن مولکولی بسیار بالا UHMWPE

ویژگی های پلی اتیلن سبک ۲۴۲۰

مواد ۲۴۲۰ از گرید فیلم می باشند و مانند دیگر گریدهای پلی اتیلن سبک دارای چگالی کمی هستند. این چگالی پایین سبب شده است تا دارای انعطاف پذیری بالایی باشند. میزان کریستالی یا بلورینگی این مواد نیز نسبت به بقیه دسته های دیگر پایین تر می باشد.

صادرات مواد 2420این پلی اتیلن سبک (LDPE) از گرید فیلم می باشد ، برای تولید تولید فیلم‌های با کاربردهای عمومی از آن استفاده می گردد.

این مواد به روش پلیمریزاسیون در دماهای بسیار بالا و تحت فشار تولید می شود. به دلیل میزان مقاومت فشاری مناسب ، خاصیت انبساط پذیری و سختی مناسبی که این مواد دارند برای تولید لوله هایی که در معرض فشار و حرارت بالا نیستند ، بهترین گزینه محسوب می شوند.

کاربرد مواد پلی اتیلن ۲۴۲۰

گرید ۲۴۲۰ برای تولید فیلم های معمولی به روش دمشی مورد کاربرد قرار می گیرد. گریدهای LDPE  برای تولید فیلم های بادی و ورقه های پلیمری استفاده می شوند. دیگر کاربرد پلی اتیلن های سبک در زمینه تولید بسته بندی ها می باشد.

مواد LDPE برای ساخت و تولید ظروف بسته بندی ، لوله های پلی اتیلنی ، لوله های مخصوص آبیاری تحت فشار و … مورد کاربرد قرار می گیرند.

صادرات مواد 2420

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

فروس و تامین مواد ۲۴۲۰

صادرات مواد ۲۴۲۰

تامین و صادرات انواع پلی اتیلن سبک

جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره ی قیمت ها و نحوه تامین پلی اتیلن سبک ۲۴۲۰ با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*