تهرانپارس- سازمان آب-خیابان پنجم شیدایی-ساختمان شیدایی-واحد 302 تلفن:02177784838

صادرات مواد ۰۲۰ و گریدهای مشابه

صادرات مواد ۰۲۰ و گریدهای مشابه مانند مواد ۲۱۰۲ پتروشیمی لاله ، مواد ۲۴۲۰H و مواد ۲۱۰۰ لاله توسط گروه بازرگانی افشین کرمی صورت می پذیرد.

این گریدها در دسته ی گریدهای با کاربرد فیلم قرار می گیرند. در این مقاله به صورت اجمالی درباره ی کاربرد و ویژگی ها و نحوه صادرات این مواد بیشتر توضیح خواهیم داد.

مواد پلی اتیلن ۰۲۰

مواد ۰۲۰ با ویژگی استحکام بسیار خوبی که دارند دارای کاربرد در زمینه فیلم می باشد. از این پلی اتیلن جهت تولید فیلم های بسته بندی صنعتی و فیلم های بسته بندی غذایی استفاده می شود. راین مواد توسط پتروشیمی بندر امام تولید می شوند.

صادرات مواد 020 و گریدهای مشابه

مواد پلی اتیلن ۲۴۲۰H

مواد ۲۴۲۰ یکی از پلی اتیلن های سبک با کاربرد فیلم می باشد. از این پلی اتیلن سبک برای تولید فیلم های نازک استفاده می گردد. از جمله ویژگی های این گرید می توان به نداشتن پکیج ادیتیو اشاره نمود. پکیج های ادیتیو مانند اسلیپ ایجنت و آنتی بلاک می باشند.از این گرید برای مصارف دارویی استفاده نمی شود.

 

 

مواد ۲۱۰۲

کاربردی که مواد ۲۱۰۲ دارند برای تولید فیلم های در تماس با غذا می باشد.پتروشیمی تولید کننده ی این مواد شرکت پتروشیمی لاله می باشد.

 

مواد پلی اتیلن ۲۱۰۰

کاربرد مواد ۲۱۰۰ برای تولید لاینرهای بسته بندی و فیلم ها می باشد. ویژگی خوبی که این مواد دارند استحکام خوب و دوام با مدت مناسب می باشد.

 

مقاصد صادراتی محصولات پتروشیمی ایران

محصولات تولید شده در پتروشیمی های ایرانی به کشورهای مختلف در قاره های مختلفی صادر می شود. از کشورهای همسایه مانند عراق ، افغانستان ، ترکیه می توان نام برد. دیگر کشورها مانند چین ، تایوان، کویت، قطر، عمان، پاکستان و ایتالیا و … از جمله میزبانان محصولات پتروشیمی های ایران می باشند.

 

بخشی از خدمات بازرگانی کرمی

صادرات مواد ۰۲۰

صادرات مواد ۲۱۰۲

صادرات مواد ۲۱۰۰

صادرات مواد ۲۴۲۰H

تامین و فروش انواع گریدهای پلی اتیلن سبک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت و نحوه صادرات این مواد با گروه بازرگانی کرمی تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*